Sayfa 60/1000 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 473 - 480 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

günaydın arkadaşlar
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

kira beyannamelerinizi unutmayın az önce maliye çarptı beni
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Konkordatolardan çıkışların hızlanması, konkordato ilanlarında yüzde 50 üzerinde düşüş ve bir önceki aya göre 43,5 milyar TL'lik kredi büyümesi ile Şubat ayını reel sektör açısından güçlü bir performans ile geride bıraktık

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Günaydınlar.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    ak parti'nin reklamı aynı banka reklamları gibi.banka reklamlarında boş şubede, güleryüzlü personel devamlı müşteriyi pamuklara sarar da şubeye gittiğinizde aynı banka cezaevi koşullarında işlem yapar ya, reklamda da devamlı güleryüz devamlı mutlu insanlar, boş metrobüsler,tertemiz yollar caddeler....

ütoya reklamda gerçek hayatta...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Şubat ayında 1,4 milyar dolar ihracat gerçekleştiren makine sektörü, ilk iki ay sonunda toplam ihracatını geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre yüzde 8,1 artışla 2,7 milyar dolara taşıdı. İki aylık dönem sonunda ABD, İngiltere, Fransa ve İspanya'ya yapılan makine ihracatında yüzde 20'lerin üzerinde artışlar gerçekleşti.

Sayfa 60/1000 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •