Sayfa 63/1000 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 497 - 504 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

*tcmb: Yurt dışında yerleşik kişilerin portföyündeki hisse senedi net değişimi(piyasa fiyatı ve kur hareketlerinden arındırılmış) 198,7 milyon dolar (önceki 29,7mln)

*tcmb: Yurt dışında yerleşik kişilerin portföyündeki hisse senedi stoku 34,7 milyar dolar (önceki 34,3mlr)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*tcmb: Yurt dışında yerleşik kişilerin portföyündeki dibs stoku 18,1 milyar dolar (önceki 18,0mlr)

*tcmb: Yurt dışında yerleşik kişilerin portföyündeki dibs net değişim (piyasa fiyatı ve kur hareketlerinden arındırılmış) stoku -50,9 milyon dolar (önceki -18,1mln)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    kira beyannamelerinizi unutmayın az önce maliye çarptı beni
    Son tarih nedir?

Internetten yapabiliyormuyuz?

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    *tcmb: Tasfiye olunacak alacaklar, 103,6 milyar tl (önceki 101,2mlr)
    Bu kim borcu kimin alacağı sn Medwig?

PFDK, Amedsporlu Mansur Çalar'a futboldan ömür boyu men cezası verdi.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Banada video tuhaf geldi kameraları özel götürmüşler gibi ancak o adamda jilet olsada olmasada amedli oyuncunun tavırları sorcu ahlakıyla bağdaşmıyor
    gereğini yapmışlar psikopat gibi herkese sarıyordu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Avrupa merkez bankası başkanı draghı faiz kararı sonrası açıklamalarda bulunuyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Abd'de haftalık işsizlik başvuruları -3 bin ile 223 bin (beklenti 221 bin)

Sayfa 63/1000 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •