Sayfa 742/1000 İlkİlk ... 242642692732740741742743744752792842 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 5,929 - 5,936 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

1.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    ..BİL KIZILDERİLİ...
    Muhlis bey işi bilir....

2. Maltepe oy sayımı 4 ay sürecek!

https://twitter.com/AgirelMurat/stat...77508006121474
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. -İstanbul'da, her ilçede yeniden sayım yapılırken; CHP'nin üç oyla kaybettiği Yusufeli'nde ve HDP'nin üç oyla kaybettiği Malazgirt'te yeniden sayım başvuruları reddediliyor. Fark 27 bin değil, yalnızca üç.

-İyi Parti, 140 bin seçmenin bulunduğu Manisa Yunusemre'de belediyeyi 21 oyla kaybetti. İtirazları YSK tarafından reddedildi.

https://twitter.com/ismailsaymaz/sta...15956880080896
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,762
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Ekrem İmamoğlu'nun ''Mazbatamı verin'' çağrısını değerlendiren Binali Yıldırım: Sanki biz 3-4 gün oyalamak için pozisyon alıyoruz

https://twitter.com/evrenselgzt/stat...77716760834048
    Oyalama süreci olduğu malumun itirafı da;kafalarını basmadığı,hiç bir dijital veriyi yok edemezsiniz.
    Size şu şekilde basitçe anlatmaya çalışayım,
    Birtakım sitelere üye olursunuz. Şifreniz ***** diye gözükür. Kopyalama yapıp sağ tuşa bastığınız da bir sayfa açılır (bu kısmı atlıyorum) ve göz işaretleri çıkar. Ona tıkladığınızda şifreniz kabak gibi ortadadır. En büyük hata e-devlet şifrem gözükmüyor diye dijital aletlerinizi bir takım nedenlerle başkalarına vermektir. Kötü niyetli kişiler başınızı ağrıtabilir. Uyarayım dedim.
    VERİ NASIL SİLİNİR.
    Mikro dalga yardımı ile yakıp, altı ay deniz suyunda beklektinden sonra, küçük parçalara ayırıp, çakal timsah ,akbaba gibi hayvanlara yedirmek lazım.
    Bu internet bağlantısı olmadan geçerlidir
    Son düzenleme : nikrece; 03-04-2019 saat: 20:34.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,300
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Oyalama süreci olduğu malumun itirafı da;kafalarını basmadığı,hiç bir dijital veriyi yok edemezsiniz.
    Size şu şekilde basitçe anlatmaya çalışayım,
    Birtakım sitelere üye olursunuz. Şifreniz ***** diye gözükür. Kopyalama yapıp sağ tuşa bastığınız da bir sayfa açılır (bu kısmı atlıyorum) ve göz işaretleri çıkar. Ona tıkladığınızda şifreniz kabak gibi ortadadır. En büyük hata e-devlet şifrem gözükmüyor diye dijital aletlerinizi bir takım nedenlerle başkalarına vermektir. Kötü niyetli kişiler başınızı ağrıtabilir. Uyarayım dedim.
    VERİ NASIL SİLİNİR.
    Mikro dalga yardımı ile yakıp, altı ay deniz suyunda beklektinden sonra, küçük parçalara ayırıp, çakal timsah ,akbaba gibi hayvanlara yedirmek lazım.
    Bu internet bağlantısı olmadan geçerlidir
    Hiç birbilgi kaybolmaz,hardiski silseniz bile geri getirilir,imha ettikleriniz bir başka bağlantıdan bulunur,çöpe atılırsa içindeki cipten yine bulunur,sadece yakarsanız yok olur,tabiki yinede onun bir bağlantısı vardır,bağlantı yaptığınız yerin bilgilerinide yok etmeniz lazım,yani işin boyutu çok uzun,zaten onlarda süre ne kadar uzarsa bizim açımızdan çok iyi hesaplarındalar,ne yaparlarsa yapsınlar güneş balçıklan sıvanmaz,er,geç yargılanacaklar,sıkıysa seçimi tekrarlasınlar,iddia ediyorum bu sefer açık ara ile İmamoğlu kazanır,çünkü ak içindede huzursuzluk başladı+küskünlerde var,top yekün İmamoğluna oylar yazılır %5 cıvarı olur bu sefer.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,762
    Her şey ne aradığınza bağlıdır. Ne aradığınızı bilmiyorsanız, her şey beyhude dedir.
    Ben, İmamoğlu olsam (olamam yetenekli bir insan) hani fikir vermek açısından, kesinlikle takip ediliyordur, BU BAŞLIK.
    Bütün müdürleri toplar, görevde kalmak istiyorsanız, düzen nasıl işliyordu diye sorarım, mırım kırım edenler kenara. İnanın ****** lar hiç tavsip etmediğim arka sokaklardakiler tipler gibi ötecektir.

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Her şey ne aradığınza bağlıdır. Ne aradığınızı bilmiyorsanız, her şey beyhude dedir.
    Ben, İmamoğlu olsam (olamam yetenekli bir insan) hani fikir vermek açısından, kesinlikle takip ediliyordur, BU BAŞLIK.
    Bütün müdürleri toplar, görevde kalmak istiyorsanız, düzen nasıl işliyordu diye sorarım, mırım kırım edenler kenara. İnanın ****** lar hiç tavsip etmediğim arka sokaklardakiler tipler gibi ötecektir.
    Görevde kalmak gibi bir kaygıları olduğunu düşünmüyorum. Zaten devlette yeterince kadro var.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

Erdoğan, AK Parti İBB Başkan adayı Yıldırım, bazı bakanlar ve parti yöneticileriyle seçim değerlendirme toplantısı yapıyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 742/1000 İlkİlk ... 242642692732740741742743744752792842 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •