Sayfa 749/1000 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799849 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 5,985 - 5,992 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

1.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Arkadaş tarçın almış dün , 120 tl/kg

En son 3-4 ay önce aldığında 60 tl imiş.

rxpu:
    NOT: pardon yanlış oldu cevap yazarken ters yere başmışım.

Sık tükettiğim zerdeçal'ı migroslarda 1 aydır bulamıyorum. Getirmiyorlarmış.

Açıkta satan bir aktarda buldum ama kapalı ambalaj olmadığı için almadım.
    Sık tükettiğim zerdeçal'ı migroslarda 1 aydır bulamıyorum. Getirmiyorlarmış.

Açıkta satan bir aktarda buldum ama kapalı ambalaj olmadığı için almadım.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Tcmb mart ayı fiyat gelişmeleri değerlendirmesini yayımladı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Günaydin arkadaşlar
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

*tüik: şubat'ta trafiğe kaydı yapılan taşıt sayısı bir önceki aya göre %48,8 azaldı

*tüik: şubat'ta trafiğe kaydı yapılan taşıt sayısı geçen yılın aynı ayına göre %45,8 azaldı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*tcmb: çekirdek enflasyon göstergelerinin yıllık enflasyonundaki yavaşlama devam etmiş, ana eğilimindeki düşük seviyeler korunmuştur

*tcmb: Bu dönemde hizmet yıllık enflasyonu yataya yakın bir seyir izlerken, temel mallar enflasyonundaki yavaşlama eğilimi alt gruplar geneline yayılarak sürmüştür

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*tcmb: Gıda yıllık enflasyonu taze meyve ve sebze fiyatlarındaki belirgin artışa bağlı olarak yükselmiştir

*tcmb: Enerji enflasyonundaki artışta ise döviz kuru ve petrol fiyatlarındaki gelişmeler etkili olmuştur

8.  Alıntı Originally Posted by mavsar Yazıyı Oku
    Siz hiç 40 yaşından sonra TR de iş aramamışsınız
    Açsın kariyerneti bi baksın ilanlara.Şef,yönetici vb çok tecrübeli dediklerine bile 45 yaşını geçmeyen diye özellikle not düşülüyor.Bu adamlar masa başı iş yapıyor,emek işçilerini siz düşünün.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 749/1000 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •