Sayfa 776/1000 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 6,201 - 6,208 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

vizyon reyis dediler adam adnan polat çıktı amk. koç ailesinde şunun kadar vasat bir tane daha yönetici yok. zaten o yüzden bunun aile şirketlerine dokunmasını istemiyorlar.

sen geçen sene ligde 2. olan kadroya dokunmasan ne bu kadar masraf yapıp paraları çar çur edecektin ne cocu ve ekibine hayvan gibi tazminat ödeyecektin ne de elinde böyle çöp bir kadro olacaktı.

gariban saf taraftar yemez içmez gönderir para. islam slimani de güzel güzel ezer o parayı ibiza'da.

Yoksa yoksa... Tüpçü gibi şirketten uzak dursun da ne halt ederse etsin deye, Aliyi Feneyimin başına mi gonderdiler?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Diyarbakır Büyükşehir Belediye Baskanlığı'na seçilen HDP'li Selçuk Mızraklı ve Eşbaşkan Hülya Alokmen Uyanık hakkında terör soruşturmadı başlatıldı.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    elemanlı güldürme
    ne güzel bu kardeşim sayesinde gülüver
    bak bu haberi yine senden önce yapıştırdım ....

Ekonomik Güç Dergisi
    "Bir dostumdan aldığım duyuma göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 80 bin kayıtlı çalışanından yalnızca 20 bini gerçekten çalışıyor! Binlerce personel belediyeye uğramıyor, AKP'nin örgütlerinde çalışıyor! Altlarında da iki binin üzerinde kiralık araç var!" Murtaza Demir/Oda TV

4. ABD Tarım Dışı İstihdam(TDİ) verisi açıklandı
    Son dakika haber. Piyasaların merakla beklediği istihdam verisi açıklandı. Tarım endüstrisi haricinde son ay içerisinde çalışan insanların sayısındaki değişiklikleri belirleyen Tarım Dışı İstihdam(TDİ) verisi yayımlandı.

ABD Çalışma Bakanlığı tarafından yayınlanan veriler doğrultusunda; ABD Tarım Dışı İstihdam(TDİ) verisi mart ayında beklentilerin üzerinde artış kaydederek 196 oldu. İşsizlik rakamları beklentilere paralel gerçekleşirken, Ortalama Saatlik Kazançlar verisinde gerileme gerçekleşti.

Ortalama Saatlik Kazançlar (Aylık) (OCK) Açıklanan: 0.1% Beklenti: 0,2% Önceki: 0,4%
    Tarım Dışı İstihdam (OCK) Açıklanan: 196K Beklenti: 175K Önceki: 20K
    İşsizlik Oranı (OCK) Açıklanan: 3.8% Beklenti: 3,8% Önceki: 3.8%
    Dolar/TL açıklanan veri seti sonrasında 5.56 seviyesini test etti.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    top ysk da DEdi usta
    "Gözlerime bak ne dediğimi anla!" bakışı attıysa ne dediği önemli değil..

Buradaki hasta 2 dene Feneyliyi, bir turlu böğürtemedim, yaşlanıyorum galiba?
    Son düzenleme : reha kaya; 05-04-2019 saat: 16:29.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Buradaki hasta 2 dene Feneyliyi, bir turlu böğürtemedim, yaşlanıyorum galiba?
    Bugün işlerim yoğundu yoksa yazdıklarınızı gördüm

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bugün işlerim yoğundu yoksa yazdıklarınızı gördüm
    Eee... Gordunde ne oldu, baskanlan sizden tisss... yok!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 776/1000 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •