Sayfa 827/1000 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877927 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 6,609 - 6,616 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Ahmetg Guest
    Beyler

Emekli oldum maasim baglanacak bu ay. Benim merak ettigim bu bankalar emekliler icin promosyon uyguluyormus hangisi en iyisi bilen varmi? Siz hangi bankadan aliyorsunuz?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,633
    4 gol kesin ofsayt, 3. gol bir ihtimal

VAR da arıza varmış... çizgiyi çekemiyorlarmış.

var'ınızın +^+&^&%/
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Bir şey yok aslında, soyadları verip, 3. nesil soysuzlara kendinize gelin diyor kibarca, keser döner sap döner,kasabın elinde ki masat diyor anlayana.
    Tek kelime tegdit yok aksine gecmisten gelen ve bi sayginliğı olan soyadlarınıza yakısir sekilde davranin diyor bence geçmişte de i soyadlarinin kiymeti harbiyesi yoktur.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    4 gol kesin ofsayt, 3. gol bir ihtimal

VAR da arıza varmış... çizgiyi çekemiyorlarmış.

var'ınızın +^+&^&%/
    Guvenin attigi golu 3-4 defa izledim ofsayt bebce
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Evlilik teklifi için D-100 karayolunu kapattılar

İstanbul Şirinevler'de, D-100 karayolunu evlilik teklifi için kapatarak tehlikeli hareketler yaptığı öne sürülen kişi ve 6 arkadaşı gözaltına alındı.

Cusss... Ehliyetlerini almislar, deli raporu istemisler...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Beyler

Emekli oldum maasim baglanacak bu ay. Benim merak ettigim bu bankalar emekliler icin promosyon uyguluyormus hangisi en iyisi bilen varmi? Siz hangi bankadan aliyorsunuz?

Sen amerikada değil miydin yav..

Nasıl emekli oldun..?

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Beyler

Rakam standart bi farki yok. Ama her emekli olan sanki cok buyuk bir paraymis gibi banka banka geziyorlar. Bankodaki memuru veya bireysel musteri temsilcilerinin kafasını utuluyorlar

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Sen amerikada değil miydin yav..

Nasıl emekli oldun..?
    Abd nin kecioren eyaletinde o

Sayfa 827/1000 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •