Sayfa 878/1000 İlkİlk ... 378778828868876877878879880888928978 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 7,017 - 7,024 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Onlar da soymuyordu zaten, euro basiyorlardi burada da degerli gayme basip, tırlara yukleyip gideceklermis!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Moody's: Türkiye reform programının içeriği zayıf

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Moody's: Türkiye'de yapısal sorunlar devam ediyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Moody's: Daha fazla sermaye çıkışı riski devam ediyor

*moody's: Bakan albayrak'ın çarşamba günü açıkladığı reform programı bir dizi önemli politika alanında çok az detay sağlıyor

moody's: Albayrak'ın çarşamba günkü açıklamasında bütçe tedbirleri için detay veya spesifik takvim yer almadı

*moody's türkiye'de enflasyonun yıl sonunda yüzde 17'ye gelmesini bekliyor

*moody's türkiye'de bu yıl bütçe açığının yüzde 3,3 olmasını bekliyor

Sayfa 878/1000 İlkİlk ... 378778828868876877878879880888928978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •