Sayfa 920/1000 İlkİlk ... 420820870910918919920921922930970 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 7,353 - 7,360 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

*tcmb: özel sektörün yurt dışından sağladığı uzun vadeli kredi borcu şubat'ta 209,5 milyar dolar (önceki 210,1mlr)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*tüik: Ticaret sektörü ciro endeksi şubat'ta yıllık %13,0 (önceki %11,3)

*tüik: Hizmet sektörü ciro endeksi şubat'ta aylık %2,2 (önceki %3,1)

*tüik: Dayanıklı tüketim malı üretimi şubat'ta aylık %1,6, yıllık %5,0

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

TBB: Bireysel kredi kartı borcundan yasal takibe intikal etmiş kişi sayısı Ocak-Şubat döneminde bir önceki yılın aynı dönemine göre %15 artarak 176 bin kişi oldu. Bireysel kredi borcundan dolayı yasal takibe intikal etmiş kişi sayısı ise aynı dönemde %40 artışla 212 bin kişi oldu

Maltepe'de oy sayımı yapan kurul sayısı 2'den 6'ya çıkarıldı. şu anda kalan sandık sayısı 112 / cnnturk

5. Bakanımız neden suçluymuş gibi tedirgin oturuyor turp un karşısında ....

https://www.dunya.com/finans/haberle...-haberi-443436

6.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Bakanımız neden suçluymuş gibi tedirgin oturuyor turp un karşısında ....

https://www.dunya.com/finans/haberle...-haberi-443436
    Siz de birsey begenmiyorsunuz kaçımız orda titremeyiz acaba? Adamlar kimyasal silah bile kullanır işini bitirirler adamın , ben takdir ettim doğrusu, ama birsey bilmeden insanlar buralara geliyor üzülüyorum, hayatta bilginin vs önemi kalmadı hersey çıkar odaklı
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

8.  Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    Siz de birsey begenmiyorsunuz kaçımız orda titremeyiz acaba? Adamlar kimyasal silah bile kullanır işini bitirirler adamın , ben takdir ettim doğrusu, ama birsey bilmeden insanlar buralara geliyor üzülüyorum, hayatta bilginin vs önemi kalmadı hersey çıkar odaklı
    eh o zaman sizin hatrınıza bakanımızın bu girişimlerini bende beğendim hocam...

Sayfa 920/1000 İlkİlk ... 420820870910918919920921922930970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •