Sayfa 968/1000 İlkİlk ... 468868918958966967968969970978 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 7,737 - 7,744 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,658
    30 yılboyunca kardiyovasküler risk veya inme riskiniz 81%
    *

Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yas 57, her gun bir paket cigara, iraki , aksama kadar toto yayıyorum yaz bak bakalım kac cikacak!
    Benim testte içki çıkmadı sorularda

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,658
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Cok gec, hava isinsa bu ay sonu oradayim...

Fahrettin abiyi daha fazla kizdirmayayim...
    27 cumartesi de uyar,

sonrası ramazan zaten..

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    30 yılboyunca kardiyovasküler risk veya inme riskiniz 81%
    *

Pek iyi degil durum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Cumhurbaşkanlığı kararıyla Ramazan Bayramı tatilinin birleştirilerek 9 güne çıkarıldığı duyuruldu.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Salyut 7 filmini beğendim.

https://youtu.be/nuohk0jJ2Nc
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Secim yenilenirse bu 9 gun tatil isi can sikar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,658
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Pek iyi degil durum
    biraz kandırdım onu, yoksa %99 çıkardı..

Sayfa 968/1000 İlkİlk ... 468868918958966967968969970978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •