Sayfa 364/1000 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,084
    Blog Entries
    12

2. Gün uzun zamandır uğrayamadım, bir bakayım dedim borsa çöktü, döviz fırladı. Ayhan başkan demek ondan beni çağırdı.

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Bu adam çok ilginç,ancak bu senenin gerçek efsanesi,hatta son birkaç yılında...bir maçta değil her maçta 30+ sayı ile oynuyor,adama faul yaptırıyor diye kızıyorlar,oyunun bug ını bulmuş,bence çok soğukkanlı ve kaliteli bir oyuncu
    Nba rekoru kırdı. Peşpeşe 30 arti atma rekoru
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Galatasaray'ın borç alacak farkının, 1 milyar 265 milyon TL olduğu açıklandı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Hay bin kunduz,
    dünya tersine dönmüş!

Sony ve Toshiba gibi Japon devlerinin ortaklaşa kurduğu JDI Japan Display Inc., özellikle Appledan aldığı siparişlerle gücüne güç katmıştı ancak OLED ekrana geçiş kararı sonrasında ağır hasar aldı. Borçlarını ödeyemeyen firma Çinde kredi arıyor.
    https://www.donanimhaber.com/Apple-i...-soktu--109064

6.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Bu daha neki daha neler var.
    Ahmet, sen dün ortayı karıştırdın..
    Yanlış iktidarlar yanlış bir ülkeyle ittifak yaptı diye ABD işgali altındamıyız ki müttefiklik bittiğinde üsleri kapatmayalım?
    Sınırlarımızdan ABD askeri girse sen bu mantıkla "Nasıl olsa işgal altındayız ben savaşmam.."mı diyeceksin.?.

(Bahçeli ve Erdoğan’ın katıldığı Anlara mitinginden ) : Özhaseki Cumhur İttifakı Ankara mitinginde: Genel seçimleri hatırlayın, 'biz öndeyiz' diyorlardı. Sandıklar açıldı 'oylar çalındı' dediler. Ağlak ağlak gezmeyin

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Ahmet, sen dün ortayı karıştırdın..
    Yanlış iktidarlar yanlış bir ülkeyle ittifak yaptı diye ABD işgali altındamıyız ki müttefiklik bittiğinde üsleri kapatmayalım?
    Sınırlarımızdan ABD askeri girse sen bu mantıkla "Nasıl olsa işgal altındayız ben savaşmam.."mı diyeceksin.?.
    Usa da değil mi? Savasmasin karşı tarafta olur! Önerme gayet mantıklı bence.

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

Sayfa 364/1000 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •