Sayfa 135/817 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Bu marbaş ve a1 serefsizinde bu kadar mal yoktu. Kimin malini satti acep??

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Toprağımızın Üstünde Şerefsiz Yaşamaktansa,Toprağın Altında Yatmayı ŞEREF Sayarız...

2. A1 marbas ruchan alip ana senedi satti arbitraj yapti olan bize oldu arada sunlari yaparken donlarini alcak adam da cikmadi neyse
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

3. Onu biliyoruz da sorun şu ki, bu adamlarin ellerinde o kadar lot hisse yoktu satabilecekleri.... Artik kimin taseronlugunu yaptilarsa .... Takaslara dusmesini bekleyecegiz artik
     Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    A1 marbas ruchan alip ana senedi satti arbitraj yapti olan bize oldu arada sunlari yaparken donlarini alcak adam da cikmadi neyse
    Toprağımızın Üstünde Şerefsiz Yaşamaktansa,Toprağın Altında Yatmayı ŞEREF Sayarız...

genel para girişi / para çıkışı

5. YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

Alıntı Originally Posted by TURKISHSFORCES Yazıyı Oku
    Onu biliyoruz da sorun şu ki, bu adamlarin ellerinde o kadar lot hisse yoktu satabilecekleri.... Artik kimin taseronlugunu yaptilarsa .... Takaslara dusmesini bekleyecegiz artik

Arkadasım elinde olmasına gerek YÖK rüçhan tahtasından alıyor gelip ana piyasada satıyor rüçhan dan nasıl alıyor dersen bedelliye katılmayanların satışlarını 1.25-132 arası alıp ana tahtada basıtor ve bu arbitraj dan 1 haftada deli para kazandılar .
    Daha acık 1.25+0.94=2.19maliyet oluyor bir lotun geliyor ana tahtaya 2.45 2.32 arası nerde bulsa veriyor

6.  Alıntı Originally Posted by Nazik Yazıyı Oku
    Arkadasım elinde olmasına gerek YÖK rüçhan tahtasından alıyor gelip ana piyasada satıyor rüçhan dan nasıl alıyor dersen bedelliye katılmayanların satışlarını 1.25-132 arası alıp ana tahtada basıtor ve bu arbitraj dan 1 haftada deli para kazandılar .
    Daha acık 1.25+0.94=2.19maliyet oluyor bir lotun geliyor ana tahtaya 2.45 2.32 arası nerde bulsa veriyor
    Bir turlu anlatamiyorum, ben ruchanlardan bahsetmiyorum. Orada zatem aliciydi bunlar... Satici olduklari yer, ykbnk hissesi, ruchan degil...... Ve ellerinde bu mallar yoktu bunlarin... Baskalarinin mallarini satista taseronluk yaptilar. Bunu anlatmaya çalışıyorum ... Yoksa rucham alip satmak icin elinde kagit olmak zorunda olmadigini biliyorum Bedelliye katilmayanlarin sarislarimi dediginiz fiyattan alip satamaz... Bedelliye katilmayan adamin tek secenegi vae, o da ruchalarini tahtaada satmak ya da elindeki ruchanlar adedince bedelini yatirip bedelliye dahil olur. O zaman da zatem dediigin fiyatlardan mal bu adamlarin alabilmesi icin tahtada kalmaz,bedelliye katilanin olur... Ayrica 2.19 a mal ediyor tahtada satiyor demissin . Adami guldurmeyin .... Bedelini odeyip 2.19 a mal ettigi senedin ,ruchan pazari sona ermeden hesabina gecmesi mumkun degil. Ruchan tahtasi gun sonu itibariyla kapandi ve bedeli odenen ruchanlarin senede donusum islemi en erken bugun seans kapamdiktan sonra oldu. Dedigin gibi olsa , ruchan bedelini odeyeyip bedelliye katilan herkes bunu yapardi.. Bedelliye katilip da ruchanlarin ederini odeyen insanlar aptal mi ruchan pazarinin kapanmasini beklesin senetlerine kavusmak icin?? 2.19 ' mal et, millet senetlerin ruchan pazarinin kapanmasini beklesin senetlerine kavusmak icin ama.sen marbas ve a1 olarak ruchan pazarii devam ederken bunu senet olarak piyasada sat.. Bir daha ustine basa basa soyluyorum... Ruchan tahtasi bugun devam.ederken ,bedelini odeyip bunu senede cevirip tahtada sa ta mazzzz...... Defalarca dedigim gibi, o o senetler ancak ruchan tahtasi kapandiktam sonra hesaba gecer yani en erken bu aksam...Valla baska yerde soylemeyin ,kendinize guldurtmeyin. Sagda solda okuduguniz arbitraj olayini da yanlis anlayip ,bilip bilmeden burada ahkam kesmeyin.Yaptigim is geregi konuya tamamen hakimim arkadasiim. Haydi iyi kazanclar herkese

Son düzenleme : TURKISHSFORCES; 13-06-2018 saat: 23:51.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
    azimle sıçan betonu deler -28 trilyon ile iyi durdu tahta
    sata sata bitmedimi bu mallar on senedir satıyonuz yani bizde yedik

satıyorsunuz piyasada ayı neden tutuyorlar o zaman gelsin şöyle 1.8 ede daha çok mal almayı düşünüyorum bari pahalı maliyet yapmayalım diyorum.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

8. bedelliler hesaba geşmış hayırlı olsun deiyelım

Sayfa 135/817 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •