Sayfa 529/817 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 4,225 - 4,232 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. A

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. A

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TBB: Bankacılık sektörümüz güçlü ve sağlıklı bir yapıdadır. Bankacılık sektörümüz beklenmedik risklere dayanabilecek donanıma ve bunları yönetebilecek tecrübeye sahiptir. Sektör ihtiyatlı bir yaklaşımla muhtemel riskler için yeterli kredi karşılıklarını ayırmıştır

TBB: Yakın dönemde yaşanan çok sayıda ve yüksek şiddetli şoklara dayanmış ve ekonomik faaliyeti finanse etmiştir

TBB: Türkiye’nin ekonomik zorluklarla baş etme becerisini, bankacılık sektörünün risk yönetim tecrübesini, özel sektörün gerçek gücünü ve dinamizmini dikkate almaksızın, sadece uluslararası standart hesaplamalara göre yapılan statik değerlendirme Türkiye gerçeğini yansıtmıyor

TBB: Yakın izlemeye alınan kredi müşterilerinin tamamına yakını faaliyetlerini sağlıklı olarak sürdürmektedir. Yurt dışında yerleşik ortakların mali yapılarında bozulma olsa dahi bunların Türkiye’deki şirketlerinin faaliyetleri de katma değer oluşturmaya devam etmektedir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Ulusoy Ulasim hakkinda iflas karari verildi. Anadolu 1. Asliye Ticaret
    Mahkemesinde bugun gorulen durusmaya davaci Ulusoy Ulasim'in vekili
    Abidin Ogul ile alacaklilar Iro Turizm, Temsa, Loukoil ve Akpet, Coca
    Cola, Mapar Otomotiv, Enerjisa, Osmanli Turizm, Yapi Kredi Bankasi
    vekilleri katildi.

Yapı kredi gdr'lerin londra kotundan çıkarılmasını talep edecek
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 529/817 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •