Sayfa 549/817 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by şekerci Yazıyı Oku
    Mehmet bey huzur arıyorsanız şekerbanka bekleriz, iluvatarla orada biz bırak huzuru erenlere karıştık... YTD

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vay şekerci birader )

3.  Alıntı Originally Posted by İluvatar Yazıyı Oku
    Vay şekerci birader )
    Ne olacak bu memleketin hali iluvatar bilader, yapıkredi olmasa varya küllüyen küllüm

5.  Alıntı Originally Posted by şekerci Yazıyı Oku
    Mehmet bey huzur arıyorsanız şekerbanka bekleriz, iluvatarla orada biz bırak huzuru erenlere karıştık... YTD

Üstadım buyurun siz gelin bu kağıda. Tavsiye ederim gerçekten huzur tamam ayda bir hoplatıp zıplatıyor ama diğerleri gibi hergün hergün değil. Bankalar ve Bist30 da aldıktan sonra ekrana bakmadan gün geçirebildiğim tek kağıt bu.

Son 5 ayda önce vakıftaydım 3.00-4.20 arası hoplatıp durdu insanın sinirlerini bozdu 1.5 ay boyunca kazanabildğim anca % 15. Sonra buna geldim 1.59 dan hiç doğru düzgünbakmadan arada al sat yaptım ama bazen 3 gün ekrana bakmadım 2 ayda % 35 bıraktı. En keyifli zamandı son 5 ayımdaki. Sonra şelaleye yakalandık yine de karlı çıktık 2.16 dan dedim biraz aksiyon olsun THY yaparım aldım 13.05 den bir baktım bir gün sonra 12.60 olmuş. Surat düştü moraller bozuldu. Bekledim iki gün sonra 14.50 oldu oğleden önce satmadım oo 15 ler geliyor diye totem dahi ypatım derken öğleden sonra ekranı açtım bir baktım 14.25 yine ben panik tabii hem sat

Yok yani bundan başka hnagi hisseye geçsem hop oturup hop kalkıyorum biraz karakterle ilgili. Bu kağıt güzel

6.  Alıntı Originally Posted by şekerci Yazıyı Oku
    Ne olacak bu memleketin hali iluvatar bilader, yapıkredi olmasa varya küllüyen küllüm

Şekerdeki kayıpların bir kısmını burdan karşıladım yapı krediden hatrı sayılır kazandım 4.50 ikende kazandım 1.60 kende çok ilginç bir kağıt asla kaybettirmiyor... Bir şeker değil

Sayın yukselc'nin blog paylaşımından alıntılanarak hisse başlıklarında paylaşılmıştır. Kendisinin emeğine sağlık.

(05.04.2019 tarihli güncelleme)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Son yükselişte karı görünce sattım şekerin zararının bir kısmını karşıladı orada halihazırda %50 zarar yazoor, dolar bazında hiç demeyim hüngür hüngür ağlarsınız, geçen hafta tekrar girdim, şimdilik ortalama iyi düşerse alırık çıkarsa satarık gurban olduum, bir yıldır bu kağıttayım zati... YTD

Sayfa 549/817 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •