Sayfa 61/817 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 481 - 488 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Bizde öyle bir yatırımcı var ki suriye veya iran ile savaşa girsek bile borsa açık olduğu sürece hisseler paraşütsüz düşerken bile şurdan alayım burdan satayım diye atlayan yatırımcı çok. Dün suriyedeki gelişme üzerine borsanın nasıl çakıldığını gördük ve hala millet borsadan birşeyler kaparmıyım derdinde hisselere saldırıyor.

2. Yapı Kredi internet şubesinde garip şeyler oluyor.Bossa alış yazdım 6.14e o anda fiyat 6.14-615 hemen 3-5 saniye sonrası fiyat iyileştirmeye bastım son fiyat 6.12 dedi,aha dedim emir geldi ama emir gelmemiş ve senet yükselmiş.Yapay Zeka bu olsa gerek.YTD

3. Fiyatın 6.12ye düşmesi sizin emrin gerçekleşeceği anlamına gelmez. 6.12de 1 lot al sat olmuş da olabilir

Nexus 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Maşallah birileri alt kademede satışları güzel karşılıyor. Arada üst kademeyi kaldırıyor.

5. Ucuz gibi duruyor 5 leri hakediyor yakında geçer diye düşünüyorum

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Tüm Banka hisseleri %100 üzerinde primlenmiş. Bu uyuz neden prim yapmadı anlamıyorum. Halkbank hariç tüm banka hisseleri son 6 aylık dönemde %100 primlenirken bu uyuz banka neden yerinde sayıyor.

8. spk esas sözleşme tadilini onaylamış. kaptan birkaç haber var hissede tecrübeli birileri yorumlayabilir mi? esas sözleşme tadilindeki ana değişim nedir. bir şeylerin hazırlığı mı? teşekkürler.

Sayfa 61/817 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •