Sayfa 71/817 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 561 - 568 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Adamlara helal olsun, cok süper tahta yapiyorlar Yapi Kredi gibi bir Koc Grubu Bankasinda. Yukarilar öyle kolay cektilerki Ykbank ilgisi olanlar bakiyorken birden asagi geldik ce o izleyenleri mal sahibi yaptilar. Iyi mal gecirdiler. Daha da iflah olmaz, etkilenenlere gecmis olsun...
    Yorumlarim ve paylasimlarin kesinlikle "Yatirim tavsiyesi" niteliginde degildir!!!

bugün hareketi görünce kendi kendime güldüm..
    7-8 sene evvel 4.44 den almışım.
    siz bedavaya kapmış oldunuz..
    bana göre % 70 ucuzdan kaptınız..
    yoldaş oldunuz bana artık, beraber bekleriz..

3. speğin tekinde para bitmiş tahtanın ağasıda tahta öyle yapılmaz böyle yapılır demiş ve günün resmi spek rezil oldu pert oldu parasının bu bankaya yetmediği anlaşıldı burayı şekerbank ıcbt sananlar patladı yani

4. Bankamız Hazine Yönetimi'nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mert Öncü, 30.03.2018 tarihi itibariyle Bankamızdaki görevinden ayrılmıştır.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/672103

şöyle hakan ateş gibi bir müdür gelsede bankanın hakkını verse artık ezik kaldık resmen basiretsizlerden dolayı

5. mrb arkadaşlar yeniden aranızdayım.alarkoları çıkıp size desteğe geldim.korkmayın.sudan ucuz ykb.

6. kim aldı kim sattı pasta paylaşabilecek olan varmı. teşekkürler

7. birkaç saat önce 4.43 kademesine birisi 1 milyon üzeri alış girdiği anda kafasına satışı yemişti. 10 dakika öncede yine 4.42 ye 1 milyon üzeri alış girilince yine o kademeye anında satışı yedi. Uzun lafın kısası birileri almaya birileri de satmaya pek bir iştahlı. Almaya iştahlı olan burayı okuyorsa dikkat etsin ve gözü dolarda olsun DOLARA karşı iişnmezzzz. ayriyeten yarın enflasyon verisi gelecek çok yüksek çıkarsa S&P not indirimi için devreye girebilir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 71/817 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •