Sayfa 749/817 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 5,985 - 5,992 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Bence Unicredit'in bankadan çıkması ve Koç'un tek bir hakim ortak olarak devam edecek olması çok olumlu bir gelişme. İki başlı yönetim zaten bankalara hiç uygun değil. Tek başına Koç Grubu daha hızlı hareket edecektir...

Bunun yanında beni rahatsız eden şey fiyat değil, Koç'un diğer ortaklara pay alım teklifinde bulunacak olması. Bu sanki kafa karıştırıcı olacak gibi geliyor bana. Bu yüzden Nisan'da 2.20'den aldığım hisseleri 3.11'den sattım. Düşerse 2.80 gibi geri alırım...

Herkese bol kazançlar...

DTD diye de ekleyelim...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Bence Unicredit'in bankadan çıkması ve Koç'un tek bir hakim ortak olarak devam edecek olması çok olumlu bir gelişme. İki başlı yönetim zaten bankalara hiç uygun değil. Tek başına Koç Grubu daha hızlı hareket edecektir...

Bunun yanında beni rahatsız eden şey fiyat değil, Koç'un diğer ortaklara pay alım teklifinde bulunacak olması. Bu sanki kafa karıştırıcı olacak gibi geliyor bana. Bu yüzden Nisan'da 2.20'den aldığım hisseleri 3.11'den sattım. Düşerse 2.80 gibi geri alırım...

Herkese bol kazançlar...

DTD diye de ekleyelim...
    Diğer ortaklara 2,2980 den verecekse aynı fiyattan bize de pay alım teklifi versin niye kötü olsun ki

3.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    Diğer ortaklara 2,2980 den verecekse aynı fiyattan bize de pay alım teklifi versin niye kötü olsun ki
    Ben kötü demedim, kafa karıştırıcı dedim. Kısa vadede oluşacak belirsizliği sevmediğim için karımı yeterli görüp, sattım. Benim zaten hisse almak gibi bir düşüncem yoktu. O kadar ucuzdu ki dayanamayıp almıştım. Hala çok ucuz bence ama ben hedeflerime ulaştığım için oran olarak yeterli gördüm kazancımı...

Bunu satınca gittim Migros aldım. Onu da neden aldım, bilmiyorum. Allah akıl fikir versin diyorum kendi kendime...

Borsada 3.15 alınıyor ama ünicredit 2,2980 den satacak fark çok kim kazıklanıyor bu durumda

5.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    Borsada 3.15 alınıyor ama ünicredit 2,2980 den satacak fark çok kim kazıklanıyor bu durumda
    Koç...

Bu hisseyi Koç'dan başka alabilecek kimse yok o yüzden fiyatı Koç belirliyor; Unicredit'in eli kolu bağlı...

6.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Koç...

Bu hisseyi Koç'dan başka alabilecek kimse yok o yüzden fiyatı Koç belirliyor; Unicredit'in eli kolu bağlı...
    Pardon, bu durumda kim kazanıyor demek istemiştim. Burada kazıklanan yok. Unicredit çıkmak istediği ve başka da şansı olmadığı için Koç'un vereceği fiyatı kabul etmek zorunda...

7. ben bu işi anlayamadım bugünkü fiyattan bile defter değerinin yarısı. bu kadar ucuza neden versin hisselerini unicredit. bankanın karından payına düşecek paraya yarı fiyatına niye versin ki paylarını.
     Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Pardon, bu durumda kim kazanıyor demek istemiştim. Burada kazıklanan yok. Unicredit çıkmak istediği ve başka da şansı olmadığı için Koç'un vereceği fiyatı kabul etmek zorunda...
    SM-A325F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Westt75 Yazıyı Oku
    ben bu işi anlayamadım bugünkü fiyattan bile defter değerinin yarısı. bu kadar ucuza neden versin hisselerini unicredit. bankanın karından payına düşecek paraya yarı fiyatına niye versin ki paylarını.

SM-A325F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Başka kim alacak? Mecbur...

Sayfa 749/817 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •