Sayfa 595/817 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 4,753 - 4,760 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Ben senden alırım abi. Ykb geri geleceğim zaten sattığım hiç içine sinmemişti. Ha biz ky yiz ama alışımız kuvvetli sabrımız da çoktur mal taşımak istemeyen varsa hamal burada selamlar.
     Alıntı Originally Posted by romantik adam Yazıyı Oku
    Herkes taban dip diyor, Vay be battim resmen bir araba parası stoploss yapacağız, pazartesi sabah ki duruma göre elimdeki klotlari satayim bari? Kimsede umut yok herkes umutsuz, bir tek koç mutlu heralde? Dostum kentuf da heralde bu kadar karamsarlık ve satış haberi sonrası kalpten gitti, hiç ses seda yok, surda keşke elini taşın altına koyup milleti aydınlatsa... Ne olacak Dostum kentuf battik mı taban mi satak mı? Koç grubu bizleri oyuna mi getirdi? Bu süreç kötü idi neden bizlerden 3 aydır gizlendi, aldatıldik mı? Sonumuz böyle mi olacaktı? Nereye elimizi atsak kuruyor? Aylardır boş yere rehin kalmışiz? Ytd.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Olaya çok yanlış bir noktadan bakıyorsunuz.cok uzun zamandır bela olan İtalyan kabusu bitti...

Satış fiyatı tabii ki iskontolu olacak alici tarafı memnun etmek için sonuçta bu hisseler işlem görmüyordu sadece artık belirsizlik bitti...

Takip edin Koç'un tek bahtsız kağıdı bu ortaklık belirsizligiyle ykbnk idi.arcelik Tofaş Tüpraş kchol...bence olay %99 değil %100 olumlu...

Unutmayın borsa belirsizliği sevmez ve belirsizlik sonsuza kadar bitti ykbnk için...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

3. Unicredit kar etti mi diye yazankar olmuş, adamlar kar/zarar hesabıyla oturmafı ki msasaya.

Resmen kurtuldu, bırak kar transferini üstüne buraya bedelli için para göndermişti, baktı düzelecek gibi değil stoploss yaptı.

batık krediler %10a koşarken, hukuğun olmadığu topraklardan kaçtı adamlar.

faizlere, yapılandırma vadesine, kar transferine, para piyasası fonlarının içeriğine, kısaca her b.ka karışan kamudan kurtuldu.

4. Unicredit kar etti mi diye yazankar olmuş, adamlar kar/zarar hesabıyla oturmafı ki msasaya.

Resmen kurtuldu, bırak kar transferini üstüne buraya bedelli için para göndermişti, baktı düzelecek gibi değil stoploss yaptı.

batık krediler %10a koşarken, hukuğun olmadığu topraklardan kaçtı adamlar.

faizlere, yapılandırma vadesine, kar transferine, para piyasası fonlarının içeriğine, kısaca her b.ka karışan kamudan kurtuldu.

5. Dostum bende inatciyim en son metroyu 3 sene tasimistim, bunu da tasarım ama herkes neden bu kadar kötuluyor pazartesi göreceğiz, ya olumlu karşılayıp firlayacak, ya da tam tersi düşecek, dusmesimde bir ihtimal vogon dolulugu akla geliyor, herkes milletin satıp dökülmesini ister gibi, gerekirse duserse alttan desteğimizi yaparız elhamdülillah keşimiz sağlam, herkese hayırlı kazançlar, bekleyenler karşılığını alır inşallah... Ytd.

6. ilk anda 2,12 li rakamlar görülse bile, evet belirsizlik sona erdiği için yön yukarı olma ihtimali daha yüksek..
    Düşerse alıcıyız, hiç mi mal taşımadık aylarca yıllarca..%10-15 düşermiş, düşerse düşsün..

7. Mevcut durumda Yapı Kredi'nin %81,90 hissesi Koç Finansal Hizmetler'e aitken, işlem sonrasında Koç Topluluğu; Yapı Kredi sermayesinin %9,04'üne doğrudan, %40,95'ine de Koç Finansal Hizmetler üzerinden dolaylı olarak sahip olacak. UniCredit ise Yapı Kredi sermayesinde doğrudan %31,93 pay sahibi olurken, Yapı Kredi'nin kalan %18,08 oranındaki hisseleri Borsa İstanbul'da işlem görmeye devam edecek. ...........................BU DURUMDA BU HİSSE 2,21 SEVİYESİNİN ALTINA İNMEZ....!O rakamı gördüğüm an hiç gözünün yaşına bakmam pozisyon alırım....

GEREKÇELERİ İLE BİRLİKTE YAPILAN PAYLAŞIM VE YORUMLAR EKONOMİK OKUR YAZARLIĞA KATKI SAĞLAYABİLİR.!

8. 107000 endeksce 30 aralık 2016 fiyatı 2.20 den mal satılmaz alınır...italyan elinde kalan malı eylül 2021 e kadar satmayacak ..bence pazartesi piyasanın bütün çakalları mal almak için ykb tahtasında olacaklar..koç ucuz mal alma konusunda beni hiç yanıltmadı.italyana minderi dar etmiş.

Sayfa 595/817 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •