Sayfa 490/817 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

haftalık takas,
    geçerli olan takastır ok.

3.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    faizle borç verme diye bir şey yok. banka kendini konsolide ederken gelebilecek taleplere yok demektense para kazanmadan konsiye para almış oluyor. 650 milyon dolarlık talebin yaratacağı karda değilim şuan benim için sermayeyi koruyup kendime çeki düzen vermek hem de sermayeyi güçlü tutmak diyor. %13.75 krediyi alan ödeyecek banka değil. Eurobond cephesindeki iyileşmeleri grmese idim sizde haklıydınız derdim 180 ile duvara toslamaya gidiyor derdim.
    millet coco tahvil diyor yok kardeşim coco tahvil diye bir şey coco denilen sermaye yeterliliği eksiye düşerse verdiğin para hisse seendine dönüyor. Bunun şartlarıda önceden belirleniyor. Bunu şimdiye kadar avrupada sadece credit suise uyguladı çöktü zaten algısal durumlardan.
    yapı kredide çok kötü krediler kullandırılmış eyvallah temizleniyor. şuan banka en yüksek faiz isteyen kredi vermekte en çekingen grup.

siz diyorsunuz patlayacak . tamam olası bende diyorum patlamayacak sizin gibi patlayacak düşüncesindeki lerden malları alıyoruz
    bize patlatıyorlar diyelim kısaca durum bu.

şuan binde biri bizde binde üçüde olabilir. halka açık kısımda şirket tamamı içinde ciddi pay değilmi. ben bu riski aldınmı aldım.

girerse bana girecek . girmezse ben onlara maliyetimde makl vermem yalnız bunu iyi bilsinler.hangi çağrıda kime veririim onu zaman içinde görürüsünüz.

yazdıklarım hesap hareketlerimle sabit olup yatırım tavsiyesi içermez. burası borsa kim kime koyarsa.

VALLA TÜM ALGILAR BOZULDU. bu tahtayı bı piyasa fiyatına çektiğinde benim gibi çöp fiyatında ciddi risk alacak tonnla adam vardırdki şuan en kötü durum bu işte. Mal dağıldı. Toplamanın tek yolu para girişi çok güçlü para girişi olması.

O zaman bak kimsede mal kalıyor mu. Ortadaki söylentiler nasıl değişiyor:
    Hayırlı olsun abi. Hem 1.49 altı inat ettim diye hem de şu %14 mevzuuna çok midem bulandığı için ( kendimce ) yüklü alımıma elim gitmiyor bir türlü. On binde birine de biz taliptik hayırlısı.

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

5. Kâğıtta trend değişmedikçe aşağıya veya yatayda devam.Trend değiştiğinde agresif alışlar bekliyorum.Bilanço haraketleri olumlu olacak inş.

6.  Alıntı Originally Posted by jigger Yazıyı Oku
    Aylık grafikte RSI tarihi dipte ve aylıkta uyumsuzluk var.
    Daha nereye kadar verebilecekler bakalım..

Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Haftalık ve aylıkta kabak gibi PU var. Ben bu ay sonuna kadar süre veriyorum en geç şubat başı yükseliş başlamalıdır. Zaten 61- 62 üstü 2 kapanış yükselişi tetikler.
    O zamana kadar küçük küçük alışlara devam.
    PU bir kaç banka hissesinde daha var
    Ama sonuç

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
    piyasa sahipsiz değil.
    piyasa haber bombardımanına ve yaşadığımız süreçlere göre hareketli ortalamalar hiç olmadığı kadar iyi oluşmaya başladı.

şöyle ki yurt dışı bozuluşu ile daha çok vermeyi düşünüyorlardı yurt dışında resim tekrar düzeltme tamam dönüş göstermeye başladığından buradaki tepki hareketi mal dağınık olduğundan baskı yatayına döndü.

bu şu demek oluyor

oldu ki dış kaynaklı bir kriz olursa 2008 gibi düşüş olsa dahi bu seviyeler 90.000 lere geri dönüş v şeklinde olabilir. öyle bir durum olmadan buradan oluşacak çıkışlarda çoğu hareketli ortalama 100.000 ve üstünde kesilmiş olacağından yeni tepe oluşuma kadar piyasa yukarı gitmek isteyecek bunun içinde sürekleyici oyuncular daha somut beklenti içindeler.

mesela eflasyonda ve tahvil fazilerinde daha keskin düşüşleri görmek istiyor olabilirler.
    zaten olması gereken dönüş şeklide bu.

Nihayetinde düşüşler bir yere kadar gerçekleşti çünkü piyasa değerleri 20-25 milyar dolar olan fk lar 30 larda işlem gören bankalar yoktu.

şuan piyasada alıcı olanlarda yakın zamanda fazilerde ve eflasyonda düşülş bekleyenler.
    eş zamanlı banka alan kişi yapıdan çok zararda iken garantide azda olsa karda .
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

8. Aklıma takılmıyor değil. Bakalım Spk, BDDK yıllık %13.875 Usd faizli At1 bono onayını verecekmi

Sayfa 490/817 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •