Sayfa 286/817 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386786 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. bankaların gecen günkü yukselişi agır agır verilir...zira bankaların ciddi sorunları var...dolar lazım...dolar...sendikasyonlar...neyse geçmiş karlarından öderler artık...

2.  Alıntı Originally Posted by Yenice Yazıyı Oku
    Trend döndüğünde zaten bütün bankalar yukarı gider ama bu gene geride kalır.

Alıntı Originally Posted by Yenice Yazıyı Oku
    iki ay önce borsa 97 bin ike 2,63 idi

bugün borsa 97 bin de bu ise 2,12- 2,11 civarı duruyor

borsa 89 bine indiğinde 2,19-2,20 civarını gördü. o sıralara garanti 6,90 civarında idi. sonra bu 2,05'e garanti ise 6,60 lara indi

şimdi garanti 7,16-7,17 civarı bu ise 2,11-12

goygoycu arkadaşlara sorarım borsa çıkarken zaten tüm hisseler çıkar. bankalar çıkarsa hepsi çıkar.

bir banka düşüşte hepsinden önde en fazla düşerse. çıkışta ise en geride çıkarsa.

üstelik bu hisse daha yeni bedelli sermaye artışı yapmış. diğerlerinde ise bir şey yoksa.

bu hisse değerli midir değil midir. şimdi buradan sert bir genel borsa düşüşü olsa ne olur. diğerleri ne olur.
    bu gibi bir düzine mesaj atmışım... ikinci yazımda garanti 7,16-7,17 imiş bu ise 2,11-2,12 imiş. garanti düştü aşağılara ama geri geldi...

3.  Alıntı Originally Posted by Yenice Yazıyı Oku
    bu gibi bir düzine mesaj atmışım... ikinci yazımda garanti 7,16-7,17 imiş bu ise 2,11-2,12 imiş. garanti düştü aşağılara ama geri geldi...
    Sat kurtul üstad

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Daha evvelde yazdım..
    UNLU dendimi benim aklıma ulker ailesi gelir..

Ben bunun bankalardan daha fazla kredibilitesi kalmayan mecburen yurtdışından kendini yabancı gibi gösteren bir türk e ait olduğunu inanıyorum..

Çeşitli kereler yazdım..
    Yabancı olarak gözüken lerin çoğu bizim kiler..

Yıllardır borsayı izlerim en tepede alır en dipte satar bu salak yabancılar

5. ünlünün elinde daha ne kadar satılacak lot var acaba

6. Unlu den hesap açtırayım bari karınca gibi ateşe su taşırız ufak da olsa garan da halka arz edilmişti toparladı.

Buralar gerçek yabancı nin çıkması için çok anormal düşük yerler arkadaşlar. Adam 2 usd üstüne ykb maliyetlendi şimdi bu paralara satıyor öyle mi?

1. Not gereği satmak zorunda olan kimi kurumsal fonlar olabilir.

2. Bıyıklı abiler ablalar olabilir onların işine akıl ermez.

Eğer emeklilik fonları ise onlar hep tepede kucaklar dipte satarlar iyi haber derim, diğer durumlarla ilgili yorumum yok.

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Unlu den hesap açtırayım bari karınca gibi ateşe su taşırız ufak da olsa garan da halka arz edilmişti toparladı.

Buralar gerçek yabancı nin çıkması için çok anormal düşük yerler arkadaşlar. Adam 2 usd üstüne ykb maliyetlendi şimdi bu paralara satıyor öyle mi?

1. Not gereği satmak zorunda olan kimi kurumsal fonlar olabilir.

2. Bıyıklı abiler ablalar olabilir onların işine akıl ermez.

Eğer emeklilik fonları ise onlar hep tepede kucaklar dipte satarlar iyi haber derim, diğer durumlarla ilgili yorumum yok.
    Sanirim yabancilar ya da buyuk fonlar hisse bazli performans takip etmiyorlar, genel fon buyuklugu ve yillik getiriye bakiyorlar. Toplamda yillik EM benchmark degerini gecen bir getiri goruyorsa ve herhangi bir sebeple cikmak istiyorsa fiyata bakmadan satiyor. Adamin portfoyunda tuprs toaso thyao gibi dolar bazli %xxx prim yapmis hisse varsa ykbnk ya da garan da -%xx zarara bakmiyor bosaltiyor. Yerli kucukler mikro ve miyop baktigimiz icin nasil satarlar bu fiyata diyoruz.

8.  Alıntı Originally Posted by alisutcu Yazıyı Oku
    Sanirim yabancilar ya da buyuk fonlar hisse bazli performans takip etmiyorlar, genel fon buyuklugu ve yillik getiriye bakiyorlar. Toplamda yillik EM benchmark degerini gecen bir getiri goruyorsa ve herhangi bir sebeple cikmak istiyorsa fiyata bakmadan satiyor. Adamin portfoyunda tuprs toaso thyao gibi dolar bazli %xxx prim yapmis hisse varsa ykbnk ya da garan da -%xx zarara bakmiyor bosaltiyor. Yerli kucukler mikro ve miyop baktigimiz icin nasil satarlar bu fiyata diyoruz.
    Tam tersine iyi bir yöneticinin şişen varlıklardan kaçıp ucuz kalanlara yönelmesini beklerdim. Öyle düşünürsek varant, viop, diğer türevler derken on tane piyasa var bütüne bakınca, eminim orada da kar eden vardır zarar eden vardır.

Sayfa 286/817 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •