Sayfa 335/450 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Yeni müdür yeni şans

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3. Fiyat Lot Yüzde
    0,96 118.006 13,33%
    0,97 114.700 12,96%
    0,98 342.668 38,71%

4. nominali henüz görmedi

5.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    nominali henüz görmedi
    nominal alti topluyorum gunlukcu gardesim 😊 ne o la benimi takip ediyon...saka saka selamlar 😊

6. memsaların alım satımı oluyo mu? , borsa dışın da, selamlar

7.  Alıntı Originally Posted by SonsuR Yazıyı Oku
    he galip faktoru(taban-tavan) oldugunu kabul edip hemde bu hisse hic cizgisini bozmaz yoldan cikmaz dusuncesi tezat...dun olmamasi bu gun bilanco tablolarini kullanmayacagi anlami tasimaz...net portfoy degerine gore 1.26 pay degeri...avgyo da 3 yil bekledi 6lara surdu...bununda vakti gelip yoldan cikmaya musaid...ha olur olmaz..lakin tahtanin orta vadede dar bantlarda olmasi ve bu uvey evlatizlenimi vermesi yoldan cikmaya musaidligin ifadesidir...galibin niyeti olursa İŞ te topladigi blok hisseler icin sirket alim haberi yayar köpürtür...yeterki istesin filim firildak kolay...ustelik uvey evladi takiptesiniz bu da bir umit gosteresi 😉 ben metro grubunun cigerini 20yildir bilirim...atlas sabredene gebe, zamani yasayip kesfedecez..1tl alti bana ucuz...
    3 bilancodur kar geldi hisseyi dusurdu ne degisecek kar gelcekte yin dusurecek .kendinde diyorsun gecen sen avtur avgyo nun pesine takılıp 080 den 1.70 oldu ve operasyon bitti onlar %400-500 deger kazanırken bu %100 artabildi bitti o kadardı ..pay degeri 1.26 egil 2 tl olsa ne fark eder uvey evlat olduktan sonra sahibi kendi hiseseinde degilde hargun 20 tane hissede fink atıyor ..5 yıl daha yurumez bu ..yorum yapılmayan hisseler yukselir genelde bunda yorum da yok eee neyi ekliyor kucuk yatırımcı kalmamıs bilanco tamam endeks tamam eeee? uvey evlat iste
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

8.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    memsaların alım satımı oluyo mu? , borsa dışın da, selamlar
    borsada gecici kapama mevcut...dunde dedigim gibi o konu derin bilen bilir...kapaliyken alim satim var araci kurumlar arasi ozel bir form dolduruluyor...fakat ben memsamdan memnunum gorundugu gibi degil millet hisse toplamasin diye payron gecici kapattirdi bilerek...neyse yeri degil... bakalim metro grubu ikinci atagina kalkisacakmi sanirim 2018in ilk 6 ayi guzel hareketlere gebe...yasayip gorecegiz...

Sayfa 335/450 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •