Sayfa 656/657 İlkİlk ... 156556606646654655656657 SonSon
Arama sonucu : 5250 madde; 5,241 - 5,248 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

aylık

2. [QUOTE=uzun yatırımcı;3672157]Önce yazdıklarını ve üslubunu gözden geçir sonra hüküm ver neyse bize ne ya al bu forum senin olsun fior ve sana hayatta başarılar herkese hoşçakal diyoruz uzunyatırımcı ekibi olarak artık sadece alcar dayız forum size kalsın hoşçakalın....😂😂😂😂😂😂arsızlık Sana yapışmış ne desek nafile

"""" Memlekette ne kadar saglamci, temettücu,uzun vadeci vs varsa

Hepsini üst üste koydular dikiyorlar

Hemde git gel çift dikiş

Belleri de sağlam adamların

Yorgunluk nedir bilmiyorlar

Sabah akşam pompa....""""

THY topiginden sn ric adlı kullanıcıdan ufak değişiklikle alıntıdır.
    Okuyunca beni bir gülme aldı,durduramıyor um kendimi,yazarken bile gülüyorum, aklıma 2014 lerdeki alcar alan ben geliyor,yine gülüyorum, THY aldim 15 gün önce, yaklaşık 15 gündür THY tarihi düşüşünü yapıyor,beni yine bi gülme tutuyor.Ağlanacak halime gülüyorum artık.
    5 ay önce falan Euro aldım az miktarda, oradan da zarardayim.
    THY deki bağırışlar, alcar vs.
    Zararım çıktığı anda 1998 yılında başlayan borsa maceram kesinlikle bitecektir.
    Ky yı böyle bitirirlermiş şimdi anlıyorum.
    Nickimiz Türkçe bazı arkadaşlar bizleri kucumsedi, kusurumuza bakmasın.kendileri Türkçe yazan İngilizce nick'li arkadaşları seviyor.
    Mesela ben çerezde leblebi,kuruüzum, tuzlu fıstık vs seviyorum kendisi çoğu ithal ceviz,badem gibi sert kabuklu yemişleri seviyor galiba.Bizim Türkçe isimlerimize laf atmazsin umarım bir daha.
    YTD.

Lenovo A7010a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Alcar sanki bugün farklı !!!

Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    Alcar sanki bugün farklı !!!
    İnşaAllah beklediğinize değer ve bir nebze de olsa zararınız azalır ( malum kara geçmek için en az 100 olmalı)

6.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    İnşaAllah beklediğinize değer ve bir nebze de olsa zararınız azalır ( malum kara geçmek için en az 100 olmalı)
    inşallah bilemiyorum oralara gelsede beklemek biraz zor...ortalamam 54 oraları görsem bana yeter.inşallah gönlümüze göre olur

7. Bugün 96176 lot işlem ve 3.425.116 hacim gerçekleşmiş
    alınan lot 38327
    satılan lot 57849
    Ne diyelim,hayırlı olur inşallah

Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    Bugün 96176 lot işlem ve 3.425.116 hacim gerçekleşmiş
    alınan lot 38327
    satılan lot 57849
    Ne diyelim,hayırlı olur inşallah
    Pd dd 1 de kapandı ne demek bu
    Ben borsadan çıkıyorum diyor kör gözümüze sokuyor
    Adam sana bana mı çalışacak?kendi kızına bile iş dünyasında ne kadar acımasız davrandığını Leyla hanım ifade etti
    Temettü de vermedi
    Arsa satışından da haber yok
    ( Hiç olmadıı kendi gyo şirketine satardı niyeti olsa.birileri çıkıp bana ders verir onun için bu ifadeyi kullandım)

Bu arada kıytırık diye tabir edilen bir ilçede 5 sene evvel 80.000 TL ye alınan arsa şu anda 700.000 TL dostlar.
    Borsaya sağlam diye tabir edilen bir grup şirketine yatırim yapan kişi diyelim alcar aldı 80.000 TL şu anda ne kadar oldu?
    Gulmeyin 20 yıl daha beklerse belki ana parasını kurtarır.
    Durum bu dostlar...

Sayfa 656/657 İlkİlk ... 156556606646654655656657 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •