Sayfa 193/324 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 2588 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: MTRYO METRO Yat. Ort.

Alıntı Originally Posted by 10.köy Yazıyı Oku
    fibo olarak 224 takip edilmeli, aşağı salarsa sert bir iniş yapabilir..
    sonraki fibo desteği 202, geçenlerde yaptığı dip seviye, ordan dönmüştü.
    224 üstüne atamazsa durumlar iç açıcı olmayabilir..
    takibe devam kobra kardeş..
    Yatırım tavsiyesi değildir (YTD)
    "Berkin..."

erdincbozdemir Guest
    Arkadaşlar ağanın el attığı diğer kağıtlar neler? Bir de KAP'a bildiride şirket isminin Metro Yatırım olarak değiştirileceğini okumuştum. Bunun olumlu etkisinin olacağını düşünüyorum. Yani şirketin öksüz bırakılmayacağı şeklinde yorumluyorum. Siz ne dersiniz?

Alıntı Originally Posted by erdincbozdemir Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ağanın el attığı diğer kağıtlar neler? Bir de KAP'a bildiride şirket isminin Metro Yatırım olarak değiştirileceğini okumuştum. Bunun olumlu etkisinin olacağını düşünüyorum. Yani şirketin öksüz bırakılmayacağı şeklinde yorumluyorum. Siz ne dersiniz?
    zamanında okan tekstil (OKANT) vardı bende, bayındır madencilik (BAYMD) oldu, sonra ihlas madencilik (IHMAD) oldu...
    ne zaman ky kalmadı (ben dahil) o zaman biraz zıplamıştı, ama sonra bedelli medelli soymuşlardı milleti..
    yani böyle basit algı operasyonları (en azından bende) işe yaramaz.
    "Berkin..."

ECBYO Solo 2018/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 813740 Yıllık Değ%:90

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by 10.köy Yazıyı Oku
    fibo olarak 224 takip edilmeli, aşağı salarsa sert bir iniş yapabilir..
    sonraki fibo desteği 202, geçenlerde yaptığı dip seviye, ordan dönmüştü.
    fiboya göre şu an güvenli yerlerde, inşallah artık 230 altını görmez diyeyim
    kobra kardeş okuyorsan selamlar...
    "Berkin..."

6. Takas paylaşacağım ama bir fotoğrafa bile izin vermiyor Ünlü menkul 460 bin lot 2.33 ortalama ile almıl

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bugün ki hareket Unlu menkulun alımları ile olmuş alımların yüzde 58 î 460 bin lot almış bakalım hayırlısı İNŞALLAH

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. cağrı ıcın en kötu 1.56 fıyat var .. pay degerıne gorede 2.30 dıye bılıyorum.. ve olabıldıgınce dusuk fıyattan cagrı yapmak ıstıcene gore galip efendi ; son kapanısta 2.37 ıken en azından cagrı fıyatı acıklandıgı an gerı gelmesı beklenmezmı ? kipa da beklentı yuksekti 4 tl den 2. li rakamlara dusmesı bıraz tedırgın edıyo beni ...ne dersın 10. köy reel bı yaklasım yorum lutfen gozardı ettiğim bişeyler varmı

Sayfa 193/324 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •