Sayfa 236/324 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286 ... SonSon
Arama sonucu : 2588 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: MTRYO METRO Yat. Ort.

1.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    şimdi kyatırımcımız tabandan sürekli tırtıklıyor..her isteyene mal veriyor..sonra yarın ki tabanda ağlıyorlar...hem risk hem kazanç..yok öyle dünya..
    YTD
    Riski almayan kazanamaz bunu ögrenemediysen borsadan anlamadığın ortada
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

2. Yarın ecbyo diye bir kağıt olmayacak yanlış hatırlamıyorsam.

3. tabanda kaç lot var.

KAP :

Borsamız Kolektif Yatırım Ürünleri ve Yapılandırılmış Ürünler Pazarında işlem gören ECZACIBAŞI YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. nin ticaret unvanının METRO YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. olarak değişmesi nedeniyle, 01/06/2018 tarihinden itibaren Bülten adı METRO YAT. ORT. olarak; mevcut ECBYO işlem kodu ise MTRYO olarak değiştirilecektir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Ülkede herkes soyguncu hırsız dolandırıcı olmuş ayrıca bu soygunu hırsızlığı dolandırıcılığı yapan itibar görür olmuş galip ülkeye geldikten sonra okadar manipülasyon yaptı ki kimse ses çıkarmadı aynı gün taban tavan mı ararsın 1 lik hisseyi 12 tl ye götürüp aynı hisseyi 1 liraya getirme mi dersin ne kadar spekülatif oyun varsa hepsini yaptı demek ki bu ülkede namuslu dürüst olmacaksın YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

KAP :

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, MTRYO.E payları 01/06/2018 tarihinden (seans başından) itibaren 15/06/2018 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir. Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler; A, B, C, D grup değişimi, pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

7. Ayrıca ******** madem hisseyi kaldırmayacaksın diplere götüreceksin neden hisseyi alıyorsun muhtemelen bunu da adnac atlas gibi 1 lere doğru götürüp hisseyi 1 20 100 lerde dolaştırıp duracak biz ky da al sat yapamayacağımız için hisse elimizde bekleyip duracağız YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

KAP :
    Şirketimizin Kar Dağıtım Politikası ektedir.

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...63b6c301d23fb0

Sayfa 236/324 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •