Sayfa 67/107 İlkİlk ... 1757656667686977 ... SonSon
Arama sonucu : 853 madde; 529 - 536 arası.

Konu: YAYLA - Yayla Enerji Üretim

1.  Alıntı Originally Posted by karadeniz0565 Yazıyı Oku
    oç spek patronlar ruchandan kalan paylar 1 tl altında satılamyacak deyip 93 krs vermekde nedemek kahpelık sizin ruhunuzda var satılmışlarky ahı insallah cocugunuzdan çıkar
    dirgene gelmeyen porsuk harmana gelmezmiş

onları satmıyoki elinde malmı yok onu satıyo

2. Takas paylaşabilecek varmı arkadaşlar

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. patron efendı bedelliden kalan payları 1 tl altında olmamak kaydı satacakmıs ulan geri zekalı ana grup hıssen 92 krs ken kım alır 1 tl milleti iyice aptal yaptınız geri zekalılar

4. satar satar
    alan olmazsa kendisi alır geçen haftaki kazandıkları ile
    sonrada 1.50 den yeniden satar
    satar da satar
    satarda satar................
    sabır, sabır, sabır...

5. Ne olacak bu kağıdın hali...

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. ulan kan emiciler kac gundur hıssenı ustune oturdunuz yerınden kımıldamıyor yeter be patronda buna canak tutuyor anlasılan ALLAH hepinizin belasını versinhisse 105 bedeli bölun 89 krs kadar çekin buralarda süründürün milleti

8. 1.05 1.20 arasi hacimli işlemler yaptilar bedelli 1.05 üstü aldılar toplandı buralarda neden duruyor şaka gibi şirket para doldu buralarda ne kadar tutacaklar bakalim 1.04 üstüne acilen atması lazim. Atarsa alımlar da artar gibi geliyor bana.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 67/107 İlkİlk ... 1757656667686977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •