Sayfa 522/576 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572 ... SonSon
Arama sonucu : 4607 madde; 4,169 - 4,176 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1. YATAŞ AYLIK.jpg

Yataş geçen hafta haftalık takip ettiğim grafikte trend dışı kaldığını belirtmiştim.Bu hafta endeksin genel olarak satış yemesiyle birlikte düşüşünü sürdürdü.Yataşın bu ay kapanışı ve kapanışta bıraktığı mum hiç hoş değil.(Aylık dolar grafiği shooting star)

Önümüzdeki ay ne yapacağını gözlemlemek adına şimdilik hissede kenara çekildim.
    Piyasa bu ne olacağını kimse bilemez tabi ancak beklentim 12-13 seviyelerine kadar geri çekilme yapabileceği yönünde..

2. Yatas guzel kar getirecek .. 12 13 inerse yatas borsa 120 bin olur
     Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    YATAŞ AYLIK.jpg

Yataş geçen hafta haftalık takip ettiğim grafikte trend dışı kaldığını belirtmiştim.Bu hafta endeksin genel olarak satış yemesiyle birlikte düşüşünü sürdürdü.Yataşın bu ay kapanışı ve kapanışta bıraktığı mum hiç hoş değil.(Aylık dolar grafiği shooting star)

Piyasa bu ne olacağını kimse bilemez tabi ancak beklentim 12-13 seviyelerine kadar geri çekilme yapabileceği yönünde..
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    YATAŞ AYLIK.jpg

İlave olarak önümüzdeki ay yukarı yönlü bir hareket gerçekleştirirse 2.70$ seviyeleri önemli direnç seviyesidir.

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

4.  Alıntı Originally Posted by buyshell Yazıyı Oku
    Yatas guzel kar getirecek .. 12 13 inerse yatas borsa 120 bin olur

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mart ayı sert bir hareket edecegi gözüküyor.Önümüzdeki hafta yönünü belli eder.

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

5.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Mart ayı sert bir hareket edecegi gözüküyor.Önümüzdeki hafta yönünü belli eder.

Yatasa yuzde 5 yukardan tekrar ortak oldum.Izlemeye devam..

saatlik...

günlük...

7. Çarşamba günü bilançonun açıklanması beklenmektedir.Piyasanin 4.ceyrek kar beklentisi yaklaşık 60-70 milyon TL..

8. Bugün gelir belkide bilanço tam son günde beklenmezki bu nedir yani arkadaş,,,

Açıkla geç.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Sayfa 522/576 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •