Sayfa 33/576 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon
Arama sonucu : 4608 madde; 257 - 264 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1.  Alıntı Originally Posted by cok400 Yazıyı Oku
    mesajınız gelmemiş bana sn boga_ayi. tekrardan göderirseniz sevinirim.
    Şimdi gönderdim sanırım gelmiş olmalı. Bu arada kağıt bugün biraz soluklanıyor ne dersiniz. Biraz daha geri çekilme iyi olmaz mı?

Alıntı Originally Posted by boga_ayi Yazıyı Oku
    Şimdi gönderdim sanırım gelmiş olmalı. Bu arada kağıt bugün biraz soluklanıyor ne dersiniz. Biraz daha geri çekilme iyi olmaz mı?
    hissenin biraz normalleşmesi gerekiyordu aslında. dün ve önceki gün hızlı gidiyor diye endişemi dile getiriyordum hatırlarsınız. pzt 6,88 kapattı dün de 8,68 kapatmıştı. yani 3 günde %26 prim zaten aşırı prim demesem de çok ciddi prim idi bence. beri taraftan bizimkiler gördüler ki, merrill her fiyattan alıcı idi 3 gündür. "tahminim o ki, bugün de öyle olur diye yerli traderlar sabah ilk 10-15 dakikada sürdüler tahtayı 9 ve üstüne ve beklediler merrill i. sonra baktılar ki, gelen yok peşlerinden. panik havası oluştu tahtada ve satma telaşı başladı; kim önce satacak diye." (tırnak içine aldığım bu kısım benim hayal mahsulümdür. veya zihin jimnastiği de diyebilirim) ardından soluksuz 8.00a geldik. marja dikkat: 9,14-8,00. pivot olarak 8,00ı alsak 9,14e eder %14. şayet 9,14ü pivot alsak, 8,00a eder %12.5. ne taraftan bakarsan bak deli marj yaptılar. bizimkiler tahta yaparsa böyle yapar dedim içimden sabah

"biraz daha geri çekilme iyi olmaz mı" sorunuza cevaben: biraz daha geri çekilse yani 8,00ın altına getirmeye çalışsalar, bu durumda şöyle bir tehlike var bence: 8,00 altındaki alış kademelerinden merrillin çıkma ihtimali, bence yüksek ihtimaldir. dolayısıyla sabahtan merrille 9tl ve üstünde mal satma niyeti ile başlayan yerlilerin hareketi, 8tl ve altında fiyatlardan merrille mal kaptırmaya dönüşmüş olur (hani derler ya "bir işi eline yüzüne bulaştırdı" diye. tam öyle bir durum yani). bu sebeple daha fazla geri çekilmeyi makul görmüyorum kendi adıma.

jon.m/291-239-726 +++
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

4. Meri devam arkadaşlar.
    Ortalaması da 8.85
    Hedefleri cok mu büyük acaba dedirtiyir adama.

Yatırım Tavsiyem Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by slm333 Yazıyı Oku
    ben yerlilerden bekliyorum hareketi. yabancılar önemli bir haber olmazsa böyle absürt takılmaz genelde
    yanılmamışız yerliler içine etmeye çalışmış ama ben alıcıları tuttum.bana bu son bir haftalık alımlar hedefin daha yükseklerde olabileceği izlenimi veriyor

6.  Alıntı Originally Posted by mstfgngr48 Yazıyı Oku
    Meri devam arkadaşlar.
    Ortalaması da 8.85
    Hedefleri cok mu büyük acaba dedirtiyir adama.

Yatırım Tavsiyem Değildir.
    Bugün aranıza bende katıldım. Yabancıların oran olarak en çok aldığı hisseleri tercih ederim radarıma 7 de takılmıştı kısmet bugüneymiş.
    Şuan kağıtta hiçbir direnç kalmamışcasına çıkıyor. Ortalama fiyatın (6.71) altında kapatmış olsada bugünki açıkçılardan dolayı büyük bir olumsuzluk yaratmıyor.
    Yabancılar bir kağıdı her yerden alıyorsa mutlaka bir hedefleri vardır.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

7.  Alıntı Originally Posted by boga_ayi Yazıyı Oku
    Bende de yok.

Sayfa 33/576 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •