Sayfa 132/395 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon
Arama sonucu : 3159 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

%30 bedelsiz vereydi kardan vergi vermezdik yahu
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

2. eğer dogruysa 0,31 hisse başı temmettüymuş net mı brütmü bilmem ama bence çok boktan bir durum hiç hoşuma gitmedi...temettüyü alsın kendilerine soksunlar.

totalde %2,5 demek komediiii...yani bugün 11.06 açılış 11,31 gördü sanırım, al sana temettü diyip çıkmak lazımmış ...küfür edecemm zor dayanıyorum
    TEMETTÜ BEDELSİZ BOŞVER SÖZÜNÜ TUT...KENDİ MALINA KAGIDINA GÜVENİP AL

GERİ ALIM YAP GERİ ALIMMMMM

al-sat değildir.

3. temettü iyidir.. birde prim yapsak artık 15 olsak şöyle

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,050
    file:///C:/Users/ismail/Downloads/2019%20_ndeks%20Genel%20Kurul%20Toplant_%20Tutana_ _.pdf

Şirket hakkında fikir veriyor.....

Geçen sene
    Şirketimizin 23.05.2019 tarihinde yapılan genel kurul toplantısında, Şirketimizin 01.01.2019 - 31.12.2019 hesap dönemi finansal raporlarının denetlenmesi için bağımsız denetim kuruluşu olarak Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş.'nin seçilmesine ilişkin karar İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından 07.06.2019 tarihinde tescil edilmiştir.

Dgate ve Despec te GÜRELİ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş.ile denetleme için anlaşılmış
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,050
    Alışlar -164.510
    Satışlar- 982.130
    Yatırımcının temettü cevabı gibi....

Yatırım tavsiyesi değildir.

6. İndeks gurubu hisselerin tamamında lot sayıyorlar.Bu tür lot sayılan tahtalarda belli bir miktarın üzerinde alış yaparsanız hisse gözüne fener tutulmuş tavşan gibi donar kalır.

Eğer al sat için hareket ediyorsanız gireceğiniz maksimum miktar 10-15 bin lot lotmalı fazlasında arıza çıkar.Genel kurul beklentisi ile bir çok trader girdi bu hafta hisseye.An itibarı ile bende dahil elimiz boş kalmış durumda.

Spekülasyondan zamanında çıkamıyorsam mecburen yatırımcı olurum.

30 kuruşa düşmüş arsasını ekipmanlarını satmış neredeyse iflasını açıklayacak bir hissede 7 yıl beklemişliğim vardır.Hem bunu satıp kelepir ne bulabilirim ki?Gelişen ve büyüyen Türkiye de bilişimin teknolojinin önüne kim geçebilir ki?Bu fiyatlar artacak kar rakamları ile 3-4 senelik temettü rakamına denk gelebilir yakın zamanda.

7.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    eğer dogruysa 0,31 hisse başı temmettüymuş net mı brütmü bilmem ama bence çok boktan bir durum hiç hoşuma gitmedi...temettüyü alsın kendilerine soksunlar.

totalde %2,5 demek komediiii...yani bugün 11.06 açılış 11,31 gördü sanırım, al sana temettü diyip çıkmak lazımmış ...küfür edecemm zor dayanıyorum
    TEMETTÜ BEDELSİZ BOŞVER SÖZÜNÜ TUT...KENDİ MALINA KAGIDINA GÜVENİP AL

GERİ ALIM YAP GERİ ALIMMMMM

al-sat değildir.
    Zaten karın %25in den fazla dagitamiyor kanun gereği bu sene için.
    Seneye dağıtır

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by cumba kuka Yazıyı Oku
    Zaten karın %25in den fazla dagitamiyor kanun gereği bu sene için.
    Seneye dağıtır

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    geri kalan ile hisse geri alımı yapsın ...seneye kim kala kim öle belli değil...1 sene burada bekleyecek olanın aklına yanarım 14 yıldır borsadayım uzamadım hep kısaldım...borsa daha 2013 gezi olaylarının düşüşünü realize edemedi dolar karşısında endeksin en az 300.000 olması gerekir bence...ama keriz çok kendim için konuşuyorum...bak patron bile kendi kağıdına yanaşmıyor "gerekli görürsek geri alım yaparız" diyor "6-7 lirada mı alacan patron" pandemi olmuş %45 zarar yazmış yukarıdan aşagıya şelale olmuş eyyy patron ne zaman gerekecek alım ne kadar yuvarlak bir cümle...seni 1 sene burada bekleyen benim aklımdan zorumun olması lazım bak patron 12 yap kagıdı verip çıkıcam al bir yerine sok hisseni maliyetim 12 üstü ve borsa benim için bitmiştir...beyin jimnastiği yapalım adam despc 8 den belki 9,57 lere çıkaracak indeside 9,57 indirip tek çatı altında birleştirecek birde böyle bakın...kötü kokuyor ve bu sebeple çok öfkeliyim küfür etmek istemiyorum aman yanlış anlamayın size değil bu kagıdın sahibine... misal despc de ky yok diyelim güle oynaya indes ile despc arasında tandem oynuyor..."11 fiyatı iyi akbank dedimi dedi e fiyat 11 de işte daha ne istiyorsunuz" dese
    bu adamlarda ticari etik yok sanırım serbest piyasa borsa bu, kim kime kaktırırsa diye düşünülüyor; utanır dedik yok sektörü güzel bilinen güçlü bir firma yapılanlara bak tezgah üstüne tezgah...sabır edin diyen çok kişi var kardeş sabırlık birşey kalmadı ...belki 2 çeyrek kar düşecek belki bu seviyeler bile mumla aranacak 2 hafta önce ki bakış açımdan şu an bu duruma getirdiler...demekki mide bulandırıyorlar...

al-sat değildir.

Sayfa 132/395 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •