Sayfa 267/389 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367 ... SonSon
Arama sonucu : 3158 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by Alex13 Yazıyı Oku
    ona sorarsan intihar modunda olduğundan yanlış karar verirsin.. 3 yıldır bekliyormuş
    mal spek süründürmeye devam ediyor..
    al-sat ile dünyaları kazandırıyor gün içi 1 lira ila 50 kuruş arası oynaklık var yakalarsan tahta sahibini düdüklersin..
    böyle f/k ve p/d ile yerin dibinde debelenip duruyor..
    ben dahil herkes ucuz zannediyor ama demekki değil.. diğerleri pahalı!!!!!!!!!!!!
    ytd değil
    Hocam, piyasa şöyle fiyatlıyor olabilir mi... Adi payların fiyatı borsada belirleniyor, kabaca 1 milyar... İmtiyazlı paylar da 1 milyar etse, pd 2 milyar eder, pd dd 4, fk 17 yapar... Çok da ucuz sayılmayabilir.

Alıntı Originally Posted by remy Yazıyı Oku
    Bu hisseyi bilen takip eden varmı.. ucuz göründü diye balıklama daldım.. biraz düşük kapatmış.. günlük değilde Mart ayını görmeye yönelik hedeflemiştim alırken.. ne düşünüyorsunuz
    Zamaninda bende dalmistim...o gunde ucuzdu simdide ucuz...ne varki 3 sene onceki fiyata yeni geldi...ucuzluk kavrami bizi ilgilendiriyor...spek ise elindeki lotun miktarina bakiyor baska seye degil...hersey guzel kime gore bize gore spek adisi umarim bunu kullanir enazindan 20 tl uzerine atar...hergun en az 50 tane tavan yapan hisse var bu adi hisse daha 20 tl diyemedi 3 yil onceki fiyati zor gordu...beni sinir hastasi yapti bu hisse...ucuz diye satmadik bunu kullandi spek...

Para çıkışı olmuş...

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

Defter değerinde son sıraya demir attı.En yakın Netaş ve Arena'nın yaklaşık yüzde 15 altında...

6. Ben girdim daha beter oldu

7.  Alıntı Originally Posted by remy Yazıyı Oku
    Ben girdim daha beter oldu
    Ben tahtaya girdim gireli burnu boktan çıkmadı.. Allah sabrımızı arttırsın

P/D 3 ü bekliyoruz inatla
    Hala numara çekiyorsun
    Yerin burasımı tabiki değil
    Çöp olmuş sözde şirketler uzaya çıkarken sen yerin dibinde olman çok komik

Sayfa 267/389 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları