Sayfa 297/395 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347 ... SonSon
Arama sonucu : 3160 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by Cemalettin_57 Yazıyı Oku
    Ortak bu spek arsada atmasada bu ındeksi sifirlasada
    Orta ve uzun caddede buradayım.tahtayi aşırı satış pozisyonuna sokmaları bilmiyorum .bildigim tek şey tahta el değiştiriyor gibi geliyor bana yola devam kazancın daim olsun ortak.iyiaksamlar.ytd
    Kendimi inan zor tutuyorum ortak hisseyi satmamak icin....cok disli spekle karsi karsiyayiz bu cok net....goz gore gore ederinin cok altinda sattiracak bu baskiyla....bugun elim gitti satmadim ama son noktaya gelmis durumdayim...

2.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Kendimi inan zor tutuyorum ortak hisseyi satmamak icin....cok disli spekle karsi karsiyayiz bu cok net....goz gore gore ederinin cok altinda sattiracak bu baskiyla....bugun elim gitti satmadim ama son noktaya gelmis durumdayim...
    Bu gibi serzenişlerin artması hissede hareketin yakın olduğunu gösterir. Demek ki yatırımcı bezmiş spek amacına ulaşmak üzere ;)
    Beklemeye devam.

3.  Alıntı Originally Posted by mkapucu Yazıyı Oku
    Bu gibi serzenişlerin artması hissede hareketin yakın olduğunu gösterir. Demek ki yatırımcı bezmiş spek amacına ulaşmak üzere ;)
    Beklemeye devam.
    Sende bir 3 sene dur o zaman bakariz...hissenin ucuzlugunu kullanan adi bir spek var...bunun yuzunden cok hisse kacti...bir suru hisse uctu gitti illa yatirimcinin serzenisi mi lazim..goturmuyor adi iste..

4. Bilanço ayağına alfanordan gelen malı yedirdiyse, konsolide olması baya zaman alacaktır. İlla yatırımcısıyım diyorsanız tahtaya bakmayın, yoksa çok yıpratır. Hele ki artık diğer tahtalar ralli yapacak gibi dururken, yok neden sahol almadım, bari bi banka alaydım diye hayıflanmak çok yorar. İmtiyazlı payı olan şirketin, fksı, pdsi, cirosu, ebitda vs olmaz. İsterse 20 yıl isteyene istediği kadar mal verir, kendisi yolunu bulur. Yine buranın sahibi kötü niyetli degil ki öldürmüyor, yoksa bir başkası olsa neler yapardı.

5.  Alıntı Originally Posted by meldamelda Yazıyı Oku
    Bilanço ayağına alfanordan gelen malı yedirdiyse, konsolide olması baya zaman alacaktır. İlla yatırımcısıyım diyorsanız tahtaya bakmayın, yoksa çok yıpratır. Hele ki artık diğer tahtalar ralli yapacak gibi dururken, yok neden sahol almadım, bari bi banka alaydım diye hayıflanmak çok yorar. İmtiyazlı payı olan şirketin, fksı, pdsi, cirosu, ebitda vs olmaz. İsterse 20 yıl isteyene istediği kadar mal verir, kendisi yolunu bulur. Yine buranın sahibi kötü niyetli degil ki öldürmüyor, yoksa bir başkası olsa neler yapardı.
    2000 lot sattim her 1 tl yukseliste 2000 lot gider...

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    2000 lot sattim her 1 tl yukseliste 2000 lot gider...
    Tahtada düşüşe değil de, yükselişe yönelik plan yapabiliyor olmak da bi şeydir, başarılar.

7.  Alıntı Originally Posted by meldamelda Yazıyı Oku
    Tahtada düşüşe değil de, yükselişe yönelik plan yapabiliyor olmak da bi şeydir, başarılar.
    Bugun sirtimdan azda olsa yuk kalkti...ben boyle bir spek gormedim..

8. Hareket yok ki bereket olsun..

Sayfa 297/395 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •