Sayfa 102/992 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 809 - 816 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. İş Yatırım Günlük repo 22.62

2. Hissenet uygulaması açılıyor ama giriş yapılamıyor. Sizde de sorun var mı?

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Hissenet uygulaması açılıyor ama giriş yapılamıyor. Sizde de sorun var mı?
    Android uygulamasında mi sorun yasıyorsunuz yoksa tapatalk’da mi ? Uygulamadan cikis yapıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Hissenet uygulaması açılıyor ama giriş yapılamıyor. Sizde de sorun var mı?
    cepte bugün bende de sorun var sürekli şifre ile giriyorum sonra beni atıyor siteden yeniden giriyorum laptopta ise yine aynı sıkıntı oluyor orada ek olarak konulara girdiğimde sayfa hata veriyor

Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    kapanış fiyatından spot ta satmış olmuyorsun ki, viop kapanmış, elinde hisse kalmış oluyor, ertesi gün satış yapacaksın, yani ne olacağı belirsiz. neticede hisse riski almış olacaksın, mevduatçı için garantili iş değil.
     Alıntı Originally Posted by mevduat Yazıyı Oku
    Yanlış anlıyorsunuz.
    viop da çok hisse alıp satmışlığım var, lakin vade sonunu hiç beklemedim, zira ne olacağını bilmiyorum. diyelim viop da vade sonunda hisse satış pozumuz var ve elimizde de o hisseden var, o hisse alınıyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    viop da çok hisse alıp satmışlığım var, lakin vade sonunu hiç beklemedim, zira ne olacağını bilmiyorum. diyelim viop da vade sonunda hisse satış pozumuz var ve elimizde de o hisseden var, o hisse alınıyor mu?
    Pay vadeli işlemlerde fiziki takas oluyor benim bildiğim. VIOP'ta satış pozisyonunda vade sonuna kadar kapatmadıysanız pozisyonu açığa satmış gibi gözüküyorsunuz. Elinizdeki hisse satan taraf olduğunuz için açığa satış pozisyonu tamamlıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    cepte bugün bende de sorun var sürekli şifre ile giriyorum sonra beni atıyor siteden yeniden giriyorum laptopta ise yine aynı sıkıntı oluyor orada ek olarak konulara girdiğimde sayfa hata veriyor
    Şu an Tapatalk ta sorun yok.

G3421 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Android uygulamasında mi sorun yasıyorsunuz yoksa tapatalk’da mi ? Uygulamadan cikis yapıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz .
    Android uygulamasinda sorun yaşıyorum. Önce şöyle bir mesaj çıkıyor.
    http://

Sonra böyle,

http://

Sayfa 102/992 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •