Sayfa 637/992 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Kredi cekip giresim var. Bu nasil bir hastaliktir. Allahtan artik kredi cikmaz )))

Bu demek oluyorki fusenk baslasin...
    Günaha girme, bu kadar kişinin günahına. Vallahi ibreti alem için taşlarlar seni

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Kredi cekip giresim var. Bu nasil bir hastaliktir. Allahtan artik kredi cikmaz )))

Bu demek oluyorki fusenk baslasin... 😁😀
    Ben alamadım,
    İçim hiç rahat değil.
    Size de o kadar dedim sabredin diye...
    ....

Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Yeni hesaba 24 veriyorlar.temdit olursa 23.5
    41 gün bağladım şimdi 250 k 24 yeni eski farketmiyor .

4.  Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Ben alamadım,
    İçim hiç rahat değil.
    Size de o kadar dedim sabredin diye...
    Ters indikatörler siziiiiii

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    41 gün bağladım şimdi 250 k 24 yeni eski farketmiyor .
    Hangi il orayi örnek vereyim gelecek hafta

6.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Brezilya'da güven var reformları yapıyorlar bizim gibi har vurup harman savurmuyorlar biz hep el parası ile gerdeğe giriyoruz ...sanki o paralar bize hibe edilmiş gibi ...heryil illa 1-2 seçim yapılıyor içimi disimiz seçim oldu ..bir zamanlar TL Real den değerli idi şimdi aradaki fark 2 liradan fazla ...bir zamanlar BIST bowespa dan 40 000 puan önde idi şimdi 10 000 puan onlar önde .....herifler servet transferi yapıyor biste türk halkını soyarken para Brezilya ya gidip orayı ihya ediyor ....TL milleti bile kendi parasına guvenmeyip dolarize oluyorsa elin yabancısı guvenipte kalir mi zaten zaten gelmiyorlar olan nin da kaçması için ellerinden gelen yapılıyor ...yani al dolarını üstüne yat deniliyor yillardir kimse aksini iddia edemez .
    yabancı gelir ,gelecekde ama burda herşeyin fiyatı düştüğü zaman batan geminin mallarını toplamaya gelecekler ..
    durumumuz fatihin istanbulun fethi sırasında bizanslıların meleklerin erkekmi kadınmı tartışması durumunda ..secim tekrarı neden oldu ,ysk neden böyle yaptı ,oylar neden geç açıklandı ,imamoğlu rummu turkmu,trabzonlular pontusluydularda bizimi kandırdılar ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Minimum 28 olursa uzun bağlarım yoksa yok bir erken genel seçim bile olabilir burasi Türkiye ağa 5 dakka da herşeyin olabileceği bir ülkede yaşıyoruz ..Afrika ülkeleri bile daha istikrarlı bizden yav.

Aktif bank bono 500k-5000 k 50gun üstü vadelerde 23.62 bono oranı veriyor.ilgililenlere duyurulur.

Sayfa 637/992 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •