Sayfa 717/992 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 5,729 - 5,736 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Ya o degilde purple hocam vardi 6.09 dan girmisti. Ona uzuluyorum bu aralar. Hocam iyi misiniz? Ses verin arada bir...stres yapmayin gerekiyorsa sizin icin dolara gireyim

2.  Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    O zaman ekrem bey 23 haziranda kaybedecek

Sent from my MI 5 using Tapatalk
    Ekrem Beyin kazanacağı garanti.Seçim ertelenme ihtimali olabilir garanti olduğunu görürlerse ..İşde o sıkıntı olur ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Ortadirek yerlerinde yabanci turistin gitmedigi yerlerde hala ucuz

Mesela guzelcamli. Hic yabanci yok herkes guzel
    Bu fiyatlardan sonra bi kaç seneye oralarda bir suyu 5,lahmacunu 20 şiradan satmaya başlarlar .
    Tatil köyü olayına bağımlılık yaptırdılar milleti alıştırdılar sürekli açık büfe,geç kahvaltı,sınırsız içecek,yiyecek,Alakart yemekler,tiyatrosu,cocuk oyunu vs vs ..
    öyle yerler ne kadar tatmin eder oda ayrı bir konu gerçi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Savundugum icin soylemiyorum ama bahse varim binali yildirim kazanacak...
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Saka maka bu boyutuyla hic dusunmemistim 😂😂😂😂
    Ne dersem tersi cikiyor...
    Webster dolar düşecek yaz ki dolarcılar bir nefes alsın artık

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Sene 2011 muhit lazim degil sehrin en gelisen yerinden ev aldim. Ama ben alana kadar o alan her ay artis yapiyor. Abartmiyorum aldiktan 2 yil sonra fiyatlar sabit kaldi sonrada geri cekilmeye basladi. Suan fakirin adresi oldu orasi ��������

Ev mi? Duruyor. Uc yildir ayni fiyata satilik alan yok...
    Ohaaaaa el attığım ne olursa kuruturum iddialıyım diyorsun yani !!! bahtsız bedevi misali Hüsnü'nün başına bir şey gelirse senden biliriz

6. son bir kaç gün içinde oran alan oldumu acaba 32 gün için tl

Alıntı Originally Posted by Kartal5 Yazıyı Oku
    Webster dolar düşecek yaz ki dolarcılar bir nefes alsın artık
    Bence duser. 10 gunluk faize girecek millet. Evet dolar dusecek diyorum lakin kesinlikle ytd...

Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Ohaaaaa el attığım ne olursa kuruturum iddialıyım diyorsun yani !!! bahtsız bedevi misali
    Ya sorma hocam...araba alirim uretimden kalkar ev alirim prim yapmaz dolar alirim dolar duser. Bu islerde sans diyorum ben. Gecenlerde arkadas sordu 300k var ne yapayim diye. Dolar o zaman 5.57
    Dedim dur bu dolar 5.40 a duser o zaman alirsin. Tamamini dolara girmis 5.57 den adamdaki kara bak. Kademe bile yapmadi. Ben 300 k sak diye girsem dolar suan 4.80 felandi herhalde...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bence duser. 10 gunluk faize girecek millet. Evet dolar dusecek diyorum lakin kesinlikle ytd...

Ya sorma hocam...araba alirim uretimden kalkar ev alirim prim yapmaz dolar alirim dolar duser. Bu islerde sans diyorum ben. Gecenlerde arkadas sordu 300k var ne yapayim diye. Dolar o zaman 5.57
    Dedim dur bu dolar 5.40 a duser o zaman alirsin. Tamamini dolara girmis 5.57 den adamdaki kara bak. Kademe bile yapmadi. Ben 300 k sak diye girsem dolar suan 4.80 felandi herhalde...
    bence o arkadaşın senin bedevilik durumunu çok önceden keşfetmiş ,sen bekle deyince tek kalem gömülmüş.

Sayfa 717/992 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •