Sayfa 126/992 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Şimdiden söylüyorum şayet seçim yenilenecek olursa.

Göreceksinizki seçmen sayısı aniden en az 1 milyon çoğalacak 2 ay içinde. tüm şehirlerden akp insanları taşınacak istanbula seçmen olarak.

kılıfıda şu olacak bunlar 31 martta muhtarlık için kendi şehirlerine gidenlerdi yeniden geldiler diyecekler.

Ve bunu Ysk Kurumu sorgusuz sualsiz onaylayacak.

Olduda bitti maşallah diyecekler.
    Aynen oyle olucak reis ne dedi "samimi olsalar secim iptal olmasi lazim "dedi yani biz iptall etmeyelim cikin siz iptal ettirin nasilsa secim yenilenince ordan bir sekilde akp cikacak sonra nediyecek noldu demokrasiye iNanmiyormusunuz halk dogru karari verdi . tuzak var dikkat.

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Aynen oyle olucak reis ne dedi "samimi olsalar secim iptal olmasi lazim "dedi yani biz iptall etmeyelim cikin siz iptal ettirin nasilsa secim yenilenince ordan bir sekilde akp cikacak sonra nediyecek noldu demokrasiye iNanmiyormusunuz halk dogru karari verdi . tuzak var dikkat.
    Böyle bir uygulama olamaz .. Seçim listelerinde değişiklik demek aynı kişinin hem Giresun'da hem de İstanbul'da belediye başkanı seçmesi anlamına gelir... Aynı seçmeni daha sonra Adana'da, Antalya'da hatta İzmir'de de kullandik mı üç seçim sonra bütün büyük şehirleri götürürler... Seçimlerin yenilenmesinde aynı liste ile seçime gitmek yasal zorunluluktur ..

3. Gözlemlediğim kadarıyla TL faiz oranları bu hafta başı itibariyle %23 seviyesine ulaşmış.
    Bu oranlar an itibariyle repo oranlarının üstünde gibi duruyor.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. faize sınır konuyor, bddk öneride bulunuyor vs..
    ne garip işler, bunlar bir de doğal karşılanıyor artık..

6. Selamlar,

https://mevduatlar.com/

Bankalarin web sayfalarinda yayinladigi oranlari artik otomatik cekiyorum (gunluk tablolar), bu sayede degisiklikleri aninda gorebilirsiniz.
    EUR ve GBP hesaplarini da ekledim.

Bildiginiz altin hesaplari varsa onlari da paylasirsaniz eklemeyi dusunuyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by Burak Yazıyı Oku
    Selamlar,

https://mevduatlar.com/

Bankalarin web sayfalarinda yayinladigi oranlari artik otomatik cekiyorum (gunluk tablolar), bu sayede degisiklikleri aninda gorebilirsiniz.
    EUR ve GBP hesaplarini da ekledim.

Bildiginiz altin hesaplari varsa onlari da paylasirsaniz eklemeyi dusunuyorum.
    Elinize sağlık. Sadece en para birikimin %17-18'e güncellenmesi gerekir diye gördüm.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    Hsbc
    Usd 32gün %2.5

Sayfa 126/992 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları