Sayfa 162/198 İlkİlk ... 62112152160161162163164172 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

1. Oha c grubuna dusmus yine. Surekli isleme kapanmis

FENERBAHÇE

Kap :

Pay Piyasası’nda payları işlem gören şirketlere ait A, B, C, D grubu değişiklikleri :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. eğer yaşarlar kendilerine göz altı pazarını yakıştırıyorsa,bizim için sorun yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    Sürekli işlem görecek sadece kredili ve açığa satış yok bence buda iyi çünkü habire acık yapıyorlardı hisse her cıktıpında , fincan kulp ile 1,7 göreceğine inanıyorum

5.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    Sürekli işlem görecek sadece kredili ve açığa satış yok bence buda iyi çünkü habire acık yapıyorlardı hisse her cıktıpında , fincan kulp ile 1,7 göreceğine inanıyorum
    Piyasa yapıcı ile anlaşması lazım, yoksa tek fiyattan işlem görecek.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    eğer yaşarlar kendilerine göz altı pazarını yakıştırıyorsa,bizim için sorun yok.
    Yillarca c grubunda surundu yasarlarin umrunda bile olmadi. Yinede olmaz. Tek fiyat islem gorur. Bide bedelli patlatirsa tam olur

FENERBAHÇE

7. tek fiyattan işlem gördü.yaşarmı yaşamazmı bilmem ama,,büyük ihtimalle uzun süre boyle devam edecek.

8. yaşarmı yaşamazmı bilmem ama,,büyük ihtimalle uzun süre boyle göz atında devam edecek.

Sayfa 162/198 İlkİlk ... 62112152160161162163164172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •