Sayfa 21/198 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 161 - 168 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

1. Azalmaya gittiği zaman rüchan vererek paraya çeviriyorsun yine yalan yazıyorsun

Alıntı Originally Posted by Başlangıç1 Yazıyı Oku
    Azalmaya gittiği zaman rüchan vererek paraya çeviriyorsun yine yalan yazıyorsun
    Dogru rühcan veriyor 0.02 bozdur bozdur harca ya tamam sen kendini kandırıyon bizde vikingi 20 yildir takib ediyoruz rühcan veriyor 0.2 filan kagıt oluyor 1.500 tl filan 1 ay sonra oluyor 0.50 kuruş oluyor gene başliyor zar zar zar ya sen diyon he inşallah bundan sonra boyle olmaz ytd

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

o zaman bak nekadar rühcan vermiş kaca gitmiş kaca gelmiş bunlar somut şeyler bi bak ytd

Ya deli olacam adam hep bedeli vermiş birde sermaye azltmış kac kere yapmış kagit o.50 kuruş adam masal anlatıyor bende ona cevap yazıyorum Allah akıl fikir versin ytd

5. Tarih ve alış miktarlarını buraya yazarsan yaklaşık maliyetini yazarım ve rüchan konusu 0,02 son kapanış günüydü oysaki rüchan yanlış hatırlamıyorsam 0,24 kuruşa kadar tırmandı elbetteki en yüksek satmak mümkün olmuyor ama 0,10 satmak idealdi

6.  Alıntı Originally Posted by Başlangıç1 Yazıyı Oku
    Tarih ve alış miktarlarını buraya yazarsan yaklaşık maliyetini yazarım ve rüchan konusu 0,02 son kapanış günüydü oysaki rüchan yanlış hatırlamıyorsam 0,24 kuruşa kadar tırmandı elbetteki en yüksek satmak mümkün olmuyor ama 0,10 satmak idealdi
    siz galiba bu işi biliyonuz.bizde 01.30.2010..100000 adet viking hissesi vardı. birinci sermaye azaltım artırımında rüçhanlar kadar tekrar hisse aldkı.fakat ikinci sermaye eksiltmesinde ruçhanları yaktık.kaç hissemiz kaldı

Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    siz galiba bu işi biliyonuz.bizde 01.30.2010..100000 adet viking hissesi vardı. birinci sermaye azaltım artırımında rüçhanlar kadar tekrar hisse aldkı.fakat ikinci sermaye eksiltmesinde ruçhanları yaktık.kaç hissemiz kaldı
    kusura bakma ben atladim kac hisen kaldı rica etsem yazarmısin tskr ytd

Başlangıc 1 krds cevap verebilirmisin mahirin sorusuna senin cevabını bekliyoruz er meydanı bu işler işkenbeden atmaya benzemez güzel bir soru cevap vermen gerekiyor yoksa kendinle çelişirsin hadi bakalım boş boş atmak olmuyor ytd

Sayfa 21/198 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •