Sayfa 35/198 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 273 - 280 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

beyler spk şikayet dilekcesi yazalim faksalada göndere bilirsiniz ytd

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by berk06 Yazıyı Oku
    Yucin hocam önünde duran bir engel eş zamanlı vardı onuda spk ya başvurda spk onaylarsa ki onaylayacağını düşünüyorum 65 krş gecmesi gerekmiyormu %53.1 azaltma %99 artıracak.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Evet eski huyudur genelde ters tepki yapar ama eski viking değil artık eskidende 20 -30 milyon zararlar gelirdi yinede tavan tavan giderdi yaşarın işine akıl sır ermez ama buraya ky çekmesi için hisseyi yukarı çekmesinide bilir merak etme......Bir huyuda yukarı tek sert bir tavan çeker ve hemen verir millete o yüzden dikkatli olmalı bu taktiğine benden demesi......pınar gurubunun siyasi pozisyonu nedir onada bakmak gerekir ayrıca.....
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

Son 3 aylik nakit değişimleri :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by yucin Yazıyı Oku
    Evet eski huyudur genelde ters tepki yapar ama eski viking değil artık eskidende 20 -30 milyon zararlar gelirdi yinede tavan tavan giderdi yaşarın işine akıl sır ermez ama buraya ky çekmesi için hisseyi yukarı çekmesinide bilir merak etme......Bir huyuda yukarı tek sert bir tavan çeker ve hemen verir millete o yüzden dikkatli olmalı bu taktiğine benden demesi......pınar gurubunun siyasi pozisyonu nedir onada bakmak gerekir ayrıca.....

hahahaha bilmemmi bunun huyunu hiç değişmemişsin yaşar emice o kadar zarar et bugün uç % 5.6 iyi yükseliş ama yetmez değilmi....heh....
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

Ne güzel ya yaşarlar vikingde hem insanların hiselerini alıyor hem cebindeki para&#253;i yokmu buna dur diyen ya spk sikayet dilekcesi yazalim ... yaziklar olsun bide bunlar biz insanız diye geziyorlar ne vicdan y.t.d

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by yucin Yazıyı Oku
    Hocam nasıl olur hem 20-30 milyon zarar yaz hem tavan tavan git öyle şey olmaz hikayesiz bu iş olmaz hocam şu eş zamanlı hele bir olsun iyi bir haberle güzel yerlere gelebilir tabi yaşarların işine akıl sır ermez diyorsun o ayrı bir konu

7. Elimden aldıkları hisseleri tekrar satın aldım.ya zararımı çikarır baçak bacak üstüne atarım.yada Yaşar holdingin karşısına geçer üzerime benzin döker kendimi yakarım.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by berk06 Yazıyı Oku
    Hocam nasıl olur hem 20-30 milyon zarar yaz hem tavan tavan git öyle şey olmaz hikayesiz bu iş olmaz hocam şu eş zamanlı hele bir olsun iyi bir haberle güzel yerlere gelebilir tabi yaşarların işine akıl sır ermez diyorsun o ayrı bir konu

Aynıyla vaki yaşandı bunlar tabiiki 15 sene falan önceden bahsediyorum eskiler bilir işte o zaman efsane boynuz oldu bu vkıng 0.45 alış 3 üstü satış yapmıştım vakti zamanında ne günlerdi artık p.. ettiler güzelim hissemi bende SODA ya geçtim iyikide geçmişim halen ordayım 15 senedir.

Sayfa 35/198 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •