Sayfa 178/290 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

Karşılıklı atışmalarınızı özelden yapın ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    2018-2019-2020 ohhh yolunu bulmuslar. Adam 3 yilda %46 lik payini 15 e dusurmus. %30 halka arz. Nasil favok iyi mi gencler ? Brut kar marji acaip yukselmis hissede . Alin size katmr in 5 yillik eylem plani. Doviz acigini asla kapatma, her yil zarar acikla, boylelikle devlete vergi de vermezsin, yukarilardan halka arz (hisse satisi), asagi geldikce yabanci alisi goster biraz biraz topla (beklenti olustur), borclar icin bedelli kozunu kullan faizsiz olarak ky yi yol, hukumeti yala, muhalefete tu kaka yap ki belediyelerden bakanliklardan payina duseni al. BATAKLİK ytd
    Trade edebilene sözüm yok .Ancak arkadaşlar bilanço gittikçe kötüleşiyor sahibi payını azaltıyor.
    2016 satışlar 68.2 milyon Finansal. Gider 9.8 milyon
    2020 satışlar 125 milyon Finansal. Gider 95.4 milyon
    Sözün özü satış 2 kat F. gider 10 kat artmış tartışmaya gerek yok.

3. Sen borsa için yaratılmışsın Pampiş İsmail ticaret senin neyine

4.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Sen borsa için yaratılmışsın Pampiş İsmail ticaret senin neyine

Öyle tiksiniyorum ki böylelerinden anlatamam. Yerli milli diye diye milletin duygularını sömüre sömüre milletin rızkını hortumluyorlar. Sorsan vatan millet sakarya en büyük vatansever bunlar. Allahtan korkmaz kuldan utanmaz böyle başka bir zümre daha gelmişmidir bu dünyaya bilmem. En tehlikelisi de böyleleri maalesef. Milletin temiz duygularını manevi değerlerini sömüren vampirler. Toprak geri tepecek böylelerini. Millet bunlar gibiler yüzünden Reis e de oy vermeyecek.

5.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Öyle tiksiniyorum ki böylelerinden anlatamam. Yerli milli diye diye milletin duygularını sömüre sömüre milletin rızkını hortumluyorlar. Sorsan vatan millet sakarya en büyük vatansever bunlar. Allahtan korkmaz kuldan utanmaz böyle başka bir zümre daha gelmişmidir bu dünyaya bilmem. En tehlikelisi de böyleleri maalesef. Milletin temiz duygularını manevi değerlerini sömüren vampirler. Toprak geri tepecek böylelerini. Millet bunlar gibiler yüzünden Reis e de oy vermeyecek.
    Bunlar mı milli
    Adamı ben takdir ediyorum..Bakıyor ticaret de para yok o da sürekli borsa'da kazanıyor
    Anlaşmalı olduğu spekler var..Speğe diyor ki ben mal satacam sür yukarı..Onlar da sürüyor ve önce kendileri satıyor sonra aaa ucuzladı diye benim yurdum insanı geliyor bu akbabalar da kütür kütür geçiriyor millete...
    Saatlerce konuşulacak bir şey yok yani.
    Son düzenleme : b_g; 17-08-2020 saat: 19:30.

6. Sözün bittiği yerdeyiz.şirkete laf soyletmeyenler bu satışın amacı neydi anlatın öğrenelim

7. https://www.stendustri.com.tr/agir-s...r-h107171.html

Fruko 4 hafta önce üstte ki ısmarlama haberde pazarlamaya başlayınca anlamıştım hisse satışının yolda olduğunu. 3 senedir aynı taktiği uygulayarak hortumluyorlar. Hiç değişmiyor; Önce fruko gazete, dergi, mecmua ne olursa allayıp pulluyor akabinde babası vakıf yatırımdan A1, İnvest AZ veya Info gibi speklerin çalıştığı kurumlara satacağı hisseleri virmanlıyor ve 1 ay içinde hisseler anlaştıkları spekler tarafından kütür kütür tahtada satılıyor. Bunları çok defa şikayet ettim ilgili kurumlara ancak hiçbir sonuç alamadım. Nasıl alınsın ki kimi kime şikayet ediyoruz. Artık bu durum vicdanları kanatıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    https://www.stendustri.com.tr/agir-s...r-h107171.html

Fruko 4 hafta önce üstte ki ısmarlama haberde pazarlamaya başlayınca anlamıştım hisse satışının yolda olduğunu. 3 senedir aynı taktiği uygulayarak hortumluyorlar. Hiç değişmiyor; Önce fruko gazete, dergi, mecmua ne olursa allayıp pulluyor akabinde babası vakıf yatırımdan A1, İnvest AZ veya Info gibi speklerin çalıştığı kurumlara satacağı hisseleri virmanlıyor ve 1 ay içinde hisseler anlaştıkları spekler tarafından kütür kütür tahtada satılıyor. Bunları çok defa şikayet ettim ilgili kurumlara ancak hiçbir sonuç alamadım. Nasıl alınsın ki kimi kime şikayet ediyoruz. Artık bu durum vicdanları kanatıyor.
    Speklerle aralarında olağanüstü bir diyalog var..
    2012-2013 yılları..
    Kağıt 4 lira..
    Her gün haber geliyor..(Hep öğle arası haber gönderirlerdi. O zamanlar şimdi ki gibi tek seans yok 1 saat öğle arası var. Öğle arası geliyor ki işlemsiz yukarıda açılsın diye)
    1 gün bakıyorsun İngiliz bir şirketle gizlilik sözleşmesi yapmış..
    Diğer gün altın madeni işine ggiriyor
    Diğer gün ihale haberi geliyor
    Bedelli+Bedelsiz geliyor..(Bedelsiz gelmedi bedelli geldi
    Kısaca geliyor da geliyor..Sonra bir yürüttüler 15-16'lara kadar..
    Sonra aynı şu an olduğu gibi önce spekler vurdu sonra İsmail
    Ya bunlara yazılacak çok bir şey yok çünkü ülkede kural yok..
    Hep ısrarla söylediğim bir şey, borsaya kaz yolmak için açılan bu batak şirketlerin manipülatif yöneticilerini tutuklamadıktan sonra çok bir şey yapamazsın.

Sayfa 178/290 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •