Sayfa 85/290 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 2318 madde; 673 - 680 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Ben çok bir şey bilmem..Senin gibi pazarlamacılar bilir. 10'lu seviyelerde ne methiyeler düzüyordun neyse seni yanıltmadı
    Anlamamakta ısrarcısın ben methiye düzmedim. Kötülemedim. Küfür etmedim. Genelde senin gibi bilgisi olmadan fikir sahibi olanların gerçekleri karartmaya çalışmalarına engel oldum ve neyse onu yazdım. Anlayabilene bukadar açıklama yapmam yeterli ama sana yetmiyorsa daha fazla polemiğe girip burayı meşgul etmek istemiyorum. Sen egonu tatmin için ne yapıyorsan onu yapmaya devam et. Ytd

2. 8.622.254 milyon zarar

3. Herkes bilançonun değerlendirmesini bekliyor gibi
    Kendi fikrimi yazayım. Katmer ilkkez erken bilanço yolladı. Bunun iki sebebi var. Ya endeks kötüyken arada bu bilançoyu unutturmaya çalışacak ya da bilanço baskısını kaldırmaya çalışacak. Bence ikincisi bilanço baskısı yarın itibariyle kalkmış olacak.
    Değerlendirecek olursam satışlar artmış sevindirici olan tek haber ne yazık ki Ama ciddi oranda artmış ki bu gelecek açısından umut veriyor.
    Zarar açıklaması süpriz olmadı. Gerel de zarar açıkladı endeksle paralel bir düşüş yaşadı. %3 civarı..
    Yarın panik yapmadan beklemek lazım derim. Düşük açar ama toparlar diye düşünüyorum. Hatta yıl sonu bilanço beklentilerini fiyatlamaya hemen başlarsa artı da kapatabilir. Çok aşağı salıp topladıktan sonra süpriz haber yollarlar mı ? Çok adiler yaparlar. )

Tamamen kendi fikirlerim olup yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.

4.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    Anlamamakta ısrarcısın ben methiye düzmedim. Kötülemedim. Küfür etmedim. Genelde senin gibi bilgisi olmadan fikir sahibi olanların gerçekleri karartmaya çalışmalarına engel oldum ve neyse onu yazdım. Anlayabilene bukadar açıklama yapmam yeterli ama sana yetmiyorsa daha fazla polemiğe girip burayı meşgul etmek istemiyorum. Sen egonu tatmin için ne yapıyorsan onu yapmaya devam et. Ytd
    Borsa ile uzaktan yakından ilgin yok hadi var git işine..Hadi pazarla şimdi bu kumarı

5. hasılat artmış artan hasılatı kar kısmını kuşa çevirmişşş

Genel Yönetim Giderleri (-) (12.755.584)
    Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-) (9.107.797)
    Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-) (831.350)
    Esas Faaliyetlerden Diğer Gelirler 19.062.635
    Esas Faaliyetlerden Diğer Giderler (-) (11.188.926)

Finansman Giderleri (-) (58.290.312) en büyük fırıldaklık burada yatıyorr finansal giderler 3 aylık kol gibi

çok iyi giydirilmişş istenildiği gibi zarar yazdırılmış şirketin hanesinee 3 yalık gey gideri isee tam bi komedii şirketin başındakiler maaaşları şirketin karından çalarak devasa paralar alıyorlarr yatıcak yeriniz yok boktan bi bilanço bugun onun için seans sonuna akdar 2.68 2.7 de tutarak son 20 dakikada ele verdiler yarın daha da beter olucak geçmiş olsun ytd

6. Zarar edip de artı kapatan bir katmer görebiliriz yarın. Umudumuzu kaybetmeyin...

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yarın yeşil kapatacağını düşünenlerdenim. Hasılat artışı en büyük neden..
    Umarım yanıltmaz bu meret. YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    Zarar edip de artı kapatan bir katmer görebiliriz yarın. Umudumuzu kaybetmeyin...

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2023 e kadar ancak kara geçerrr o sırada da ancak hisseyi toplar zavvalı ky dan tokatlaya tokatlaya sonra ada tepeye taşır tkerar ele verir tekrar bedelli yaparr bu böyle devam eder giderr yarın umudum yok -5 en az

Sayfa 85/290 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •