Sayfa 328/1001 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428828 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by bravoecho Yazıyı Oku
    Tesekkurler Sn. admustafa,

Bu durumu daha da ilginc hale getirir, soyle ki: akbank AK portfoy sayfasinda her ikisini, web bankaciliginda ise sadece ALE'yi ama bunun yaninda FIBA gibi baska fonlari da alis/satisa sunuyor.. Yani biri varken digeri neden yok?
    Ak portföy fon yönetim şirketi, Akbank ise fon satış kanalı ve TEFAS erişimide olduğu için TEFAS'ta satılan diğer fon yönetim şirketlerine ait fonları görmeniz normal. Fakat bankalarla alakalı bir durum sanırım birçoğu TEFAS üzerinde Para Piyasası Fonu satmak istemiyor. İstisna olarak FIL var ama diğer PPF'lerden almak isterseniz ilgili bankada hesabınız olması gerekiyor.

2.  Alıntı Originally Posted by rockclimber Yazıyı Oku
    Fon almak için Garanti ve Akbank ta fon hesabı açmıştım. Şu an işlem yapmıyorum. Herhangi bir kesinti olur mu? Müşteri hizmetleri ya da direkt bankaya gidip kapattırabilir miyim?
    Akbank keser, hesabın bağlı olduğu vadesiz hesabı kapatmanız gerekli.

3.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Akbank keser, hesabın bağlı olduğu vadesiz hesabı kapatmanız gerekli.
    İlla vadesiz hesap mı kapattırılmalı. Fon hesabı vs kapattırılsa sorun ortadan kalkmaz mı?

4. nzor mevduat karşılığını biraz daha ittirse yukarı 25.50 gibi iyi olacak ... okt yi 30 günlük getiriden hesaplasan net 1.8630 .... nzorun 25.15 mevduat karşılığı 30 günlük getirisi net 1.7568 .... gerçi okt yi geçmiş fiyat hareketinden hesaplıyoruz .... yani 100 bin fertig yatırsan aşağı yukarı 30 gün sonra okt 100 kayme daha fazla margarinliyor cebini....
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

5. NKolay'da faiz oranı değişmediği sürece örnek veriyorum haftada bir bonoları satıp geri alsak bir kaybımız oluyor mu?

Bono konusunda şeyim biraz.

Alıntı Originally Posted by karkacxx Yazıyı Oku
    NKolay'da faiz oranı değişmediği sürece örnek veriyorum haftada bir bonoları satıp geri alsak bir kaybımız oluyor mu?

Bono konusunda şeyim biraz.
    Her defasinda stopaj kesilmez mi?

7.  Alıntı Originally Posted by rockclimber Yazıyı Oku
    İlla vadesiz hesap mı kapattırılmalı. Fon hesabı vs kapattırılsa sorun ortadan kalkmaz mı?
    Denemesi Bedava, Şubeye Gitmiştim Yapamadılar Kendim Yaptım Hatta.

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Her defasinda stopaj kesilmez mi?
    Tabii kesiliyor. Dün başlattığım bononun getirisi bugün stopaj kesilmiş şekilde günlük olarak yansıdı.

Ama 1000 liralık bono aldığınızda, bonoyu elinizde tuttuğunuz sürece her gün anaparanın getirisini alıyorsunuz anladığım kadarıyla. Bu da bileşikten yararlanamayacagimiz anlamına geliyor.

Fonlarda bu durum yok. Bileşik getiri zaten fon fiyatının içinde oluyor.

Sayfa 328/1001 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428828 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •