Sayfa 368/1001 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468868 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Öyle Alternatifbank satıyor.

Forumun iki kemik sorusu
    1-Bileşik faiz
    2-ANL Akbank meselesi

1. sorulunca 2.sini de sorayım da adet bozulmasın diye sordumdu.
    Sn.my finans siz akilli okumus birine benziyorsunuz size bir soru..483 bin tlm var filde ..22 mayista 24.62 m.k den 277 tl net getirmis ...daha sonra 489 bin tl'm 11 haziranda bu sefer 24.33 m.k den 277 tl net getirmis....yani 0.29 puan asagi getiri olmasina ragmen ayni faizi almisim...bu sebeple bilesik faiz kesin yok diyen arkadaslar bu olaya hangi argumani sunacaklar ...ve size gore bu durum ne anlama geliyor ...

2. Arkadaşlar ben bu fila fiba dan satıp başka bankadan alacağım fakat alım yapmaya kalktığımda mkk sicil no yok almak için ucret tarifesi falan diyor ingbank mkk sicil nim olmasa şimdiye kadar işlem yapamazdım hic bir yerde bunu nasıl halledebilirim

HUAWEI KII-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Cuma günü aldığım ANL fonunu sattığımda normalde xxx,02 gelmesi gerekirken xxx0,04 tl gelmiş yani 3 günlük bileşik olmuş.
    Son düzenleme : NewsTR; 17-06-2019 saat: 12:54.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

4. Deneme amaçlı aldığım HTT ve DZT perşembe gün iyi getirdi ama hafta sonu verdiğinin 3 katını götürdü, ana para eksiye düştü. İçlerinde çoğunlukla devlet tahvili görünüyor, nasıl oluyor da bu kadar düşüyor veya değişken getirisi oluyor anlamadım. Ama risk oranı yüksek demek ki diğer borçlanma araçları gibi değil.

5.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Deneme amaçlı aldığım HTT ve DZT perşembe gün iyi getirdi ama hafta sonu verdiğinin 3 katını götürdü, ana para eksiye düştü. İçlerinde çoğunlukla devlet tahvili görünüyor, nasıl oluyor da bu kadar düşüyor veya değişken getirisi oluyor anlamadım. Ama risk oranı yüksek demek ki diğer borçlanma araçları gibi değil.
    Bu tür fonları aldığınız da tahvil faizlerinide takip etmelisiniz. Tahvil faizleri düşerse fonunuz değer kazanacaktır. Tersi durumda fon değer kaybedecektir.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Bu tür fonları aldığınız da tahvil faizlerinide takip etmelisiniz. Tahvil faizleri düşerse fonunuz değer kazanacaktır. Tersi durumda fon değer kaybedecektir.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Evet anladım sağolasın, ben de şimdi neye göre düşüp çıkıyor diye araştırıyordum, şimdi bunu takip edeceğim yeri araştırayım o zaman ama iş değilmiş bu uzun vadeli fonlar son 1 aylık getirisine kandım neyse ki fazla almamıştım.

7. Akbank musterisi olarak bana verilen yanit su oldu:

Ikisi de Ak Portfoy yonetimi altinda lakin, internet bankaciligi uzerinden ALE satiyoruz, ANL satmiyoruz.

8.  Alıntı Originally Posted by bravoecho Yazıyı Oku
    Akbank musterisi olarak bana verilen yanit su oldu:

Ikisi de Ak Portfoy yonetimi altinda lakin, internet bankaciligi uzerinden ALE satiyoruz, ANL satmiyoruz.
    Bu soru bitmez ama yanıtlamaya devam

!!!! ANL FONU ALTERNATİF BANK DIŞINDA SATILMIYOR
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

Sayfa 368/1001 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •