Sayfa 970/1001 İlkİlk ... 470870920960968969970971972980 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,753 - 7,760 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Tokyo'dan yazdığımı varsayın, malum şu anda Tokyo'da gece
    Bankaci ustadim duydunuzmu myfinans tokyoda yasiyormus

2. Herkese merhaba,
    ayın 29 unda alınmak üzere YKB den birkaç fon alış girmişdim,fonlajrın alış fiyatları 29 undaki tefaştaki fiyatlarla uyuştuğu halde sadece TCD fonunun fiyatı uyuşmuyor ,tefasta 1,375042 olduğu halde alış 1,376494 den yapılmış ,neden olabilir?

3.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Herkese merhaba,
    ayın 29 unda alınmak üzere YKB den birkaç fon alış girmişdim,fonlajrın alış fiyatları 29 undaki tefaştaki fiyatlarla uyuştuğu halde sadece TCD fonunun fiyatı uyuşmuyor ,tefasta 1,375042 olduğu halde alış 1,376494 den yapılmış ,neden olabilir?
    Günde 3 kere bile güncellenebilen bir fon TCD
    TEFAS bile ayak uyduramıyor güncelleme hızına

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Günde 3 kere bile güncellenebilen bir fon TCD
    TEFAS bile ayak uyduramıyor güncelleme hızına
    Hıımmmmm,

5. Bu güncelleme işi iyi değil, şikayet etmek lazım spk ya.

6. Tacirlerden eskiden öst fon almıştım. Fon içinde Derindere tahvili var diye bırakmıştım zamanında.

Aynı şekilde İstanbul portföy de zamanında Bimeks tahvilini iteklemişti fonuna.

Geçenlerde de QInvest ve Azimut usulsüzlükten ceza yedi. Temerrüde düşmüş tahvili başka fona itelemişler.

https://www.borsagundem.com/haber/ik...e-ceza/1425475

Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın. Muhtemelen bana göre yaşınız küçüktür. Ben en az 5-6 büyük ekonomik krizi piyasada yaşadım. Her zaman temkinli olun. Abi tavsiyesi.

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Bu güncelleme işi iyi değil, şikayet etmek lazım spk ya.

7.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Tacirlerden eskiden öst fon almıştım. Fon içinde Derindere tahvili var diye bırakmıştım zamanında.

Aynı şekilde İstanbul portföy de zamanında Bimeks tahvilini iteklemişti fonuna.

Geçenlerde de QInvest ve Azimut usulsüzlükten ceza yedi. Temerrüde düşmüş tahvili başka fona itelemişler.

https://www.borsagundem.com/haber/ik...e-ceza/1425475

Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın. Muhtemelen bana göre yaşınız küçüktür. Ben en az 5-6 büyük ekonomik krizi piyasada yaşadım. Her zaman temkinli olun. Abi tavsiyesi.
    Bende onu diyorum gün içinde güncelleme işi iyi değil, tekrar olursa şikayet edelim spk'ya.

8.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Bende onu diyorum gün içinde güncelleme işi iyi değil, tekrar olursa şikayet edelim spk'ya.
    Aman TCD yatırımcısını kızdırmayın, herkes hayatından memnun şu anda.Çünkü güncellemeler hep artı yönde oluyor.

Sayfa 970/1001 İlkİlk ... 470870920960968969970971972980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •