Sayfa 33/82 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 257 - 264 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Hissede olan arkadaşlara hayırlı olsun, yaklaşık olarak 3 tl civarında bir rakam olması lazım.

Arkadaşlar bu esastan verilen karar değil
    Yürütmeyi durdurmanin reddi
    Esas karar önemli ama bakarsın uğur Bayraktar ben çağrı yapıyorum der o başka yoksa beklemeye devam
    Bilgi amaçlı yaxilmistir

3. Arkadaşlar hukukçu değilim ve kimseyi etkilemek istemem, benim fikrime göre mahkemeden beklenecek esas karar yok spk nın verdiği ve kesin olan karara Uğur Bayraktar yürütmeyi durdurma davası açtı mahkeme reddetti bunun üzerine Bayraktar üst mahkemeye itiraz etti ve o da reddedildi, dolayısı ile bu son karar ve bağlayıcı, saygılarımla. (forumda avukat olup bize bilgi verebilecek arkadaşlar yardımcı olursa seviniriz)

Alıntı Originally Posted by Bluevelvet Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hukukçu değilim ve kimseyi etkilemek istemem, benim fikrime göre mahkemeden beklenecek esas karar yok spk nın verdiği ve kesin olan karara Uğur Bayraktar yürütmeyi durdurma davası açtı mahkeme reddetti bunun üzerine Bayraktar üst mahkemeye itiraz etti ve o da reddedildi, dolayısı ile bu son karar ve bağlayıcı, saygılarımla. (forumda avukat olup bize bilgi verebilecek arkadaşlar yardımcı olursa seviniriz)
    Bu tür davalarda yürütme durdurma talepli
    Dava açılır kardeşim.
    Esastan karar bilahare verilir böyle bir konuda bilgi sahibi olmasak yazmayın herhalde.
    Yy.tv.degildir

5.  Alıntı Originally Posted by Bluevelvet Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hukukçu değilim ve kimseyi etkilemek istemem, benim fikrime göre mahkemeden beklenecek esas karar yok spk nın verdiği ve kesin olan karara Uğur Bayraktar yürütmeyi durdurma davası açtı mahkeme reddetti bunun üzerine Bayraktar üst mahkemeye itiraz etti ve o da reddedildi, dolayısı ile bu son karar ve bağlayıcı, saygılarımla. (forumda avukat olup bize bilgi verebilecek arkadaşlar yardımcı olursa seviniriz)

Aynen öyle değerli dostum.Adam zaten bir önceki karara itiraz etti mahkemede itirazı reddetti.Yani karar kesinleşmiş oldu.Daha itiraz edecek kapısı da kalmadı.Burda yaklaşık 1.5 aydır bu davanın sonucu için bekliyordum.Bekleme sebebimde avukatımdan öğrendiğim bu davanın son dava olması sebebiydi.Artık uğur beyin çağrı yapmaktan başka bir şansı kalmadı.

Esastan kararla yürütmeyi durdurma ret kararı arasındaki farkı bilmeyenlere
    Diyecek bir şeyim yok
    Yatırımcıyı yanıltmaya kim lütfen

7.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Esastan kararla yürütmeyi durdurma ret kararı arasındaki farkı bilmeyenlere
    Diyecek bir şeyim yok
    Yatırımcıyı yanıltmaya kim lütfen
    Sevgili kardeşim malesef ben bilmiyorum ve bilmediğimide yazdım muhakkakki sizin yazdıklarınız doğrudur gayemiz bilgi paylaşmak yardımınız için teşekkürler, herkes kendi kararını verecektir ama ben tekrar kendi fikrim olduğunu belirterek söylüyorum bu karar Bayraktarın elini bağlamıştır geri alım yapacak saygılar.

8.  Alıntı Originally Posted by Bluevelvet Yazıyı Oku
    Sevgili kardeşim malesef ben bilmiyorum ve bilmediğimide yazdım muhakkakki sizin yazdıklarınız doğrudur gayemiz bilgi paylaşmak yardımınız için teşekkürler, herkes kendi kararını verecektir ama ben tekrar kendi fikrim olduğunu belirterek söylüyorum bu karar Bayraktarın elini bağlamıştır geri alım yapacak saygılar.
    Bu arada daha evvel genel kurula katılıp hakkımı söke söke aldığımı belirtmeliyim, iyi geceler.

Sayfa 33/82 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •