Arama sonucu : 681 madde; 1 - 8 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Bugün gizlilik sözleşmesi imzalamışlar. Duyanda koç holding satılıyor zanneder. Ulan altı üstü faliyeti bile olmayan bir şirket. Bence elinde olanlar sözleşme imzalanıncaya kadar temkinli olsunlar. Gözaltı pazarında daha önce çok kez bu tür haberler çıkartıp sonra anlaşma sağlanamadı vazgeçtik diye haber gönderen bir sürü şirket biliyorum.
    O kadar da basitleştirmemek lazım. Hazır borsaya açık şirket, düzgün kişilerin kontrolüne geçerse, hikayesi bol inşaat sektöründe neler olur neler...

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!

2.  Alıntı Originally Posted by borubukucu Yazıyı Oku
    O kadar da basitleştirmemek lazım. Hazır borsaya açık şirket, düzgün kişilerin kontrolüne geçerse, hikayesi bol inşaat sektöründe neler olur neler...

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!
    Halka açıklık konusunda haklısınız ama oyun içinde oyun yoktur umarım.

Raci Şaşmazın bu şirketi satin aldığında ne tür vaadlerde bulunduğunu ufak bir araştırma ile öğrenebilirsiniz.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Halka açıklık konusunda haklısınız ama oyun içinde oyun yoktur umarım.

Raci Şaşmazın bu şirketi satin aldığında ne tür vaadlerde bulunduğunu ufak bir araştırma ile öğrenebilirsiniz.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    eğer tarikatın güçlüyse Ülkede kural kanun işlemiyor her istediğin oyunu oynuyorsun. Ben şahsım adına hakkımı helal etmiyorum yolunu ŞAŞıranlardan.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •