Sayfa 11/946 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Benim anladığım tüm bu açıklananlar devlet gelirini artırmaya yönelik. Hani vatandaşa yardım yok mu veya üreticiye ? Yoksa ben mi yanlış anlıyorum.

Albayrak: Yargı Reformu Strateji Belgesi yakında bakanımız tarafından açıklanacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Benim anladığım tüm bu açıklananlar devlet gelirini artırmaya yönelik. Hani vatandaşa yardım yok mu veya üreticiye ? Yoksa ben mi yanlış anlıyorum.
    Babacım ne vatandaşı..Krizdesin...Önce devlet ve şirketler kurtarılmalı..

Albayrak: Lojistik master planı bakanlığımız ve varlık fonumuz tarafından hazırlanacak
    albayrak: Yerli-yabancı tüm paydaşlara kazan-kazan işbirliklerinin gerçekleştirilmesi kurumsal ve uluslararası işbirlikleri ile hayata geçirilecek
    albayrak: Kısa, orta ve uzun vadede ihracat potansiyelinin belirlenerek ihracatın artırılması için uygun strateji ile ilgili adımlar atılacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

ALBAYRAK: SANAYİDE YERLİLEŞTİRME PROGRAMI MAYIS'TA AÇIKLANACAK
    Albayrak: Ticaret Bakanlığı ihracatı artırma planlarını Ağustos ayında açıklayacak
    Albayrak: Turizm Master Planı en geç Eylül ayında açıklanacak

6. Damat mi daha kotu dolar mi
    Faiz indircez dese de cikamayacak sanki bu dolar
    Boyle bir zayiflik gormedim

Albayrak: Tarımda milli birlik projesi Mayıs ayında açıklanacak

8. kayda değer hiçbişey söylemedi gene

Sayfa 11/946 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •