Sayfa 260/946 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Degistirir. Istanbulu kaybetmezler diyorduk ve kaybettiler.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bir kere mantığınız yanlış, oyumu değiştiririm diyenler seçmenin ağırlığı cumhur ittifakından
    1.2 milyon rakamınız hatalı cumhur ittifakının %12 si, millet ittfakının % 3'ü oyumu değiştirirm diyor

2.  Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    seçimin iptali için akepe tarafından ysk ya sunulan nedenlerin ayısı 24 haziran seçimleri içinde geçerli. şimdi chp 24 haziran seçimleri de yenilensin diye tam hukuksuzluk (zaman aşımı yok seçimden sonra bir sonraki seçime kadar her zaman müracaat hakkı doğurur) gerekçesiyle ysk ya dilekçe verse başkanlık seçimleri içinde seçimin yenilenmesi gündeme taş gibi oturur.
    Sn. Colkutupayısı, vatanını çok sevmeyen gamsiz biri olsam ne yapayim der geçerdim ama içim içimi yiyor her kurumumuz içler acısı...spora bakıyorum basaksehirin bugünki maçında 90+2deki penaltısı tam bir komedi birilerine iyi görunmek için ne hallere geldik bunu Gsli olarak değil fanatik Trabzonsporlu olarak yazıyorum...bazıları düşünüyor ki akp seçimi daha farklı kaybedeceği için yapmaz tekrar etmez, durumu ben ego, koltuk hırsı, gelecek kaygısı olarak niteliyorum...bugün Kılıçdarogluna yapılan saldırı karasız seçmenlerde bir tık daha etki yapacaktır...akpli ama konuşabildiğim bir arkadaşima Ankara ve Antalyanın ellerinden gideceğini ve Istanbulun ise bıcak sırti olduğunu inandiramamış yemegine iddaya girmiştik tabi bunları siyasi görüşü olmayan biri tek düşüncesi vatan olan biri olarak yazıyorum ve ona Istanbul'un kaybı çok teklikeli olur demiştim İstanbul demek Türkiye demek büyük rant ve çarkın en önemli dişlisi İstanbul giderse tüm foyalar ortaya çıkar ve yeni bir başlangıç olur...siyasi düşünce olmadan düşüncelerimi paylaşmak istedim 3 gün önce inşallah tekrarlanmaz da 5.85'lerden bozar Aselsan Halk alırım diyor bıçak sırtı konumundaydım şimdi benim gibi düşünen milli duyguları olan binler var gel milli değil para peşindeki yabanciya ve aç gözlü bıyıklıya anlat...saygılarımla

.

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    bir kere mantığınız yanlış, oyumu değiştiririm diyenler seçmenin ağırlığı cumhur ittifakından
    1.2 milyon rakamınız hatalı cumhur ittifakının %12 si, millet ittfakının % 3'ü oyumu değiştirirm diyor
    10 milyon secmenin yuzde 16 si degistiririm derse bu 1.6 milyon kisi yapar.

1.6 milyon kisinin icinde yuzde 78 yani 1.25 milyon kisi cumhurdan millete, geri kalan, 350 bin kisi de milletten cumhura donerim demis

Yani arada ki fark 900 bin kisi.

Bunu da yuzde yuze vurursak her 100 secmenden millet itifaki oncekine gore 9 oy daha fazla alacak demektir.

Yanlis miyim?

Yarin Amerika dışında Avrupa piyasaları tatil .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Yeni açılan Dönercide döner yedim 250 gr 20 tl ye Demek ki bu fiyatlarda da satış yapması mümkün oluyormuş 🤣🤣🤣

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    sanırım yeni olmasından kaynaklı cuma günü kızılay sakarya caddesinde yeni bi dönerci açılmıştı. ilgimi gazlı içecekelr satmaması çekmişti. fiyatlara baktım sanırım senin söylediğin fiyatlara yakında ya 250 gramı 20 tl idi
    150 gramlık menüsündan aldım doğru hatırlıyorsam 12n tl verdim yedim tadıda gzeldi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    10 milyon secmenin yuzde 16 si degistiririm derse bu 1.6 milyon kisi yapar.

1.6 milyon kisinin icinde yuzde 78 yani 1.25 milyon kisi cumhurdan millete, geri kalan, 350 bin kisi de milletten cumhura donerim demis

Yani arada ki fark 900 bin kisi.

Bunu da yuzde yuze vurursak her 100 secmenden millet itifaki oncekine gore 9 oy daha fazla alacak demektir.

Yanlis miyim?

verilen cevap bir ittifaktan diğerine döner oy veririm değil
    araştırma yapan şirket kararım değişir diye açıklamış sizin iddianıza göre
    karar değişmesi tek seçenekli değildir boş verir, itifak dışı girenlere verir vs.

Usd-try 5.8150
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Usd-try 5.8150
    Teşekkürler.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 260/946 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •