Sayfa 421/946 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    Sizce TUİK'in yayınladığı enflasyon verileri ne ölçüde gerçeği yansıtıyor!...
    Somut rakamların derlenmesinden oluşan enflasyon verisine itimat etmememiz gerektiğini salık verirken, yoruma dayalı anket cevaplarından şekillenen "Tüketici Güven Endeksi" türünden saçmalıklara hiç ciddiye almayın mı demek istediniz?

(yanlış anlayanlar olabilir %100 mutabıkız sizinle...)

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

2.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Putin hakkında bildikleriniz batı medyasından size enjekte edilenlerden ibaret. Rus halkı Putin'e tapıyor, bunun da çok sağlam nedenleri var.
    asla kiyas icin demiyom ama, uni mezunu filan olup, orta direk , bu kisiyi seven bi kisi göster abi, buna rusyadaki Turk halklarda dahil, bi tam gun yemek yemiycem..
    ben seviyom , o ayri

3. TÜİK on hesapladığı enflasyona göre elindeki portföyü bağlayan kişi süzme gerizekalidir nokta.

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    FED faiz kararı saat 21:00'de..
    Basın toplantısı 21:30 diye ekleyelim. Asıl mevzu buradan çıkacak gibi duruyor.
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

Fed den bi sey çıkmaz turup bağladı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Fed politika faiz oranlarında değişikliğe gitmedi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

değişiklik yok
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

turupa uysalardı 1 puan indirmeleri lazımdı

Sayfa 421/946 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •