Sayfa 7/946 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Bakın burası çok önemli ama neresi çok önemli arkadaşlar? Ha Erdoğan 13 14 bin oyla seçilemez demek istemedim tarzı bir açıklama yapmış.

2. Albayrak: Bu paketle ekonomimizin karşılaştığı en temel sorunlara yeterli çözümler sağlayacağını düşündüğümüz adımların ilk aşamasını ele aldık.

Albayrak: Sadece 2019 yılında hayata geçirmeyi taahhüt ettiğimiz düzenlemeleri ve adımları paylaşacağız.

Albayrak: Gelecek yıl atılacak adımların paylaşımı seneye yapılacak.
    Geçmiş olsun. Piyasaların kaale alacağı bir şey çıkmaz.
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

Bankacılık:

Temettü dağıtımı ve yöneticilere yapılan prim ödemeleri sınırlandırılacak

Kamu bankalarına 28 milyar TL'lik DIBS verilecek. Bu kanalla sermaye artışı sağlanacak.

Özel bankalarda sermaye artışı planlanacak.

Bazı kalemler bilanço dışı fonlara devredilecek: 1- Enerji girişim sermaye fonu, 2-Gayrimenkul fonu
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Albayrak: Ağustos ayından bugüne kadar STK'ların katkı ve raporlarını alarak paketi hazırladık
    Albayrak: Bu paketle ekonomimizin karşılaştığı en temel sorunlara yeterli çözümler sağlayacağını düşündüğümüz adımların ilk aşamasını ele aldık
    Albayrak: Sadece 2019 yılında hayata geçirmeyi taahhüt ettiğimiz düzenlemeleri ve adımları paylaşacağız
    Albayrak: Gelecek yıl atılacak adımların paylaşımı seneye yapılacak
    Albayrak: Türkiye'nin gündemi ekonomide reformdur

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Albayrak: Bu değişim ve reform süreci önümüzdeki 4,5 yıllık süreç boyunca kararlılıkla devam edecektir
    Albayrak: Bu zamana kadar teknik detay ve içeriği ile ilgili önemli çalışmalar yapıldı ve hayata geçirilmeye hazır hale getirildi
    Albayrak: Bu nedenle 2019 yılı sonuna kadar diyerek çok net bir tarih veriyoruz
    Albayrak: Reformların başında finansal sektör geliyor, onun altındaki de ilk başlık bankacılık sektörü olacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Albayrak: Özel bankaların ihtiyaç halinde hazır tuttukları yeniden sermayelendirme planları çerçevesinde sermayeleri artırılacak
    Albayrak: Dengelenme süreci boyunca temettü dağıtmanın ve yöneticilere yapılan nakdi prim ödemeleri sonlandırılacak
    Albayrak: Kamu bankalarına toplam 28 milyar TL DİBS verilecek

lbayrak: Ulusal veri merkezi kurulacak

Albayrak: Kamu bankalarını bilançoları çok daha dirençli hale getirilecek
    Albayrak: Özel bankalarımız yeniden sermayelendirme adımlarını zaten yürütüyorlar

Sayfa 7/946 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •