Sayfa 821/946 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 6,561 - 6,568 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bu mesaj üzerine sen neymişÅ¸sin Reha Gaya denir
    Ne yaptim yine, yahu?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by ryland Yazıyı Oku
    Ya boş beleşleri bırakında bişey soriim abiler kardeşler,

haftasonu döviz bürosu fiziki dolara yok çekti.. elinde 50 dolar gösteriyor.. ver onu dedim..

aynı şekilde akbank şubesi yanımdaki adamın 1000 dolarını veremedi.. yer marmara park akbank..

hadi çok bulundurmuyo haftasonu ellerinde kimse diyelimde.. döviz bürosuda mı bulunduramıyo

bu normal değil ki..eskiden böyle şeyleri ben ne gördüm ne duydum... yorumu olan?
    Haftasonları olabilir bu. Haftaiçi olduğunda da veremiyorsa orada sıkıntı vardır.
    Never test the depth of river with both the feet!
    W.B.

Alıntı Originally Posted by aslan8864 Yazıyı Oku
    Dostum senin yazılarını eski siteden beri bilirim. BORA YAŞAR'ı ve Ayhan53'ü de takip ederdim.

Siz ve sizin gibi niceleri Ergenekon yalanları sıralanırken dediniz ki bu bir oyun, size o zaman darbeci dediler.

Fetö Abd ajanı dediniz, size o zaman dinsiz dediler.

Pkk ile anlaşılmaz, Pkk bir terör örgütüdür dediniz, dediler barış düşmanısınız.

Dediniz tüketmekle büyünmez, üretmek gerek, dediler sermaye düşmanı.

Ekonomi kötüye gidiyor dediniz, size fetöcü dediler.

Ülkeyi popülizm bitiriyor dediniz, üç kuruş dolarınızla kendinizi korumaya aldınız, oldunuz vatan haini.

Ne diyeyim, yalan dünya.
    Daha ne olsun söyle bir mesaj yazılmış sizin için.. Reha Gaya yakında TV’de akşam programlarına katılırsa şaşırmam

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ne yaptim yine, yahu?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by ryland Yazıyı Oku
    Ya boş beleşleri bırakında bişey soriim abiler kardeşler,

haftasonu döviz bürosu fiziki dolara yok çekti.. elinde 50 dolar gösteriyor.. ver onu dedim..

aynı şekilde akbank şubesi yanımdaki adamın 1000 dolarını veremedi.. yer marmara park akbank..

hadi çok bulundurmuyo haftasonu ellerinde kimse diyelimde.. döviz bürosuda mı bulunduramıyo

bu normal değil ki..eskiden böyle şeyleri ben ne gördüm ne duydum... yorumu olan?
    6,20 lik doları döviz bürosu gerizekalımı 5,98 lerden satsın. Üstüne 1000 pips spread koysa bile zarar edecek adam.

Damat satıyor işte babasının malı gibi rezervleri, dth ları yabancıda gördü bunu satıyo tr deki bütün varlıklarını nasılsa damat dolarları tanzimden veriyor.
    Döviz bürosu en akıllı işi yapmış.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

5. Bırakın hafta sonunu , hafta arası 3-5 bin dolardan fazla çekecekseniz haber vermeniz lazım bankaya

Saatlik kapanis cok onemli

Mutlak suretle 6.0830 - 50 uzerinde olmali

sugosu ilk yorumun mantıklı ama ikincisine katılmıyorum..

kendi gözümle gördüm koca şube ki bu daha önce başka şubede de başıma geldi..

çingene parası gibi çıkartıyoalar 10luk 20lik 1lik toplasan 500 dolar yok..

hangi 3 5binden bahsediyosun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku

Damat satıyor işte babasının malı gibi rezervleri, .
    Bu ülkede ne varsa babasının zaten.

Dün gece üç büyüklerin futbol seyircilerine saydırırken "yahu o stadlarınızı biz yaptık biz" gibi bir şeyler söyledi...

Cebinden ödemiş gibi...

Sayfa 821/946 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •