Sayfa 824/946 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874924 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 6,585 - 6,592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Ups ...

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Buldum 'sodyum pentobarbital' enjekte edersek, hic bir şeyimiz kalmayacakmış!
    Kimya bilgim çok kuvvetli değil googleladım. Bu pento adamı öteki tarafa gönderiyormuş. Madem adamı öldürüyor kullanmaya ne gerek var. Hiç kullanmasak ta adam zaten ölecek. Boşuna masraf. Marjinal olarak pek bir faydası yok yani.

Ama şöyle ufak ufak perakende döviz ticaretine yaratıcı çözümler bulsak mı?. Kurumsala dokunmadan perakendeye yani.

Ufak çok ufak.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ups ...

Nijerya?

....

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Kimya bilgim çok kuvvetli değil googleladım. Bu pento adamı öteki tarafa gönderiyormuş. Madem adamı öldürüyor kullanmaya ne gerek var. Hiç kullanmasak ta adam zaten ölecek. Boşuna masraf. Marjinal olarak pek bir faydası yok yani.

Ama şöyle ufak ufak perakende döviz ticaretine yaratıcı çözümler bulsak mı?. Kurumsala dokunmadan perakendeye yani.

Ufak çok ufak.
    Döviz bürolarını kapatalim, bireyler bir günde en fazla 10.000 $ alabilsinler ?

Gibi mi

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nil Satis Nisi Optimum

5.  Alıntı Originally Posted by oguz90tr Yazıyı Oku
    Döviz bürolarını kapatalim, bireyler bir günde en fazla 10.000 $ alabilsinler ?

Gibi mi

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Daha yaratıcı daha yaratıcı.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ups ...

Oh maşallah.
    Never test the depth of river with both the feet!
    W.B.

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku

Ufak çok ufak.
    Ağrılarına dayanamayanlar icin, ben de Turkiye icin en acısızı bu olur dedim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ağrılarına dayanamayanlar icin, ben de Turkiye icin en acısızı bu olur dedim.
    Bazı kutsal kitaplarda çok büyük yanlışlar yapanlar için şu ceza öngörülmüştür:

Ben onların derilerini yakmaya başlarım. Deri artık acıyı hissetmemeye başladığı zaman onların derilerini değiştirir yenilerim.
    Böylece hissedecekleri acı yoğunluğu hep en üst düzeyde kalır.

Sayfa 824/946 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874924 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •