Sayfa 25/946 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by broker33 Yazıyı Oku
    Üstad hemen hemen hisse.net kurulduğundan beri üyeliğim var bu arkadaşı tanımıyorum .. ama anladığım kadarıyla bayağı meşhur
    Meshur nami, eski forumda "Mandrake'dir." Turkiyede sulalesinin seyini basmadığı yer, Ameriganyada ise, onun parmak atmadigi sehir yoktur!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Parite 1.1180 lere sarkmadı ama 1.1275 den geri dönerse dolara destek olacaktır. Bunun dışında Benjamin'i döverlerse 5.53 hatta 5.40 a kadar kaçabilir, Benjamin döverse kırmakta bayağı zorlanacağı 73,76,86,96 setlerini zorlayabilir.Karda veya zararda olup satış düşünenleri zorlayacak bir süreç
    Zırt diyeceği yere geldik.Zortlarsa 5.60 a geri dönüş büyük ihtimal.Bu ara kafayı kaldırdı kaldırdı,şişman çocuk inadından vazgeçmezse öbür dirençleri denemeye kadar gider ki bu ay birşey çıkmaz buradan.

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ameriganyada sosyal saglik hizmet yokmuymus, pahalidir fakat G. Amed abim gibi petrol isinde calisip (Daha evvel totosuna parmak attigi, bir suru isi saymiyorum.) dokunmamasi lazim.

Yoksa yoksa Kecioren'de bulaşıkçı da, bizlerimi kekliyor!
    Bulaşıkçı dahi olsa,orada Türk gibi yaşayan biri,buradaki asgari ücretin 2 katını rahatlıkla biriktirebiliyor,sadece birikim olarak söylüyorum. Böyle birinin yok sağlık sigortasıymış,yok emeklilikmiş gibi dertleri olmaz,keyfekeder olur.

Kayseriden, Izmire, Izmitten Kocaeline oradan Bizansa her yerde sulelesinin seyinin degdigi arazi, ishani, bina, apartman, tarla vardir!

Her ne hikmetse hepsinin bir sorunu mutlaka vardir ve bunlara bu forumda derman arar!

Not: Ameriganya ayagi ise bambaska hikayedir, anlatmakla bitmez!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Bulaşıkçı dahi olsa,orada Türk gibi yaşayan biri,buradaki asgari ücretin 2 katını rahatlıkla biriktirebiliyor,sadece birikim olarak söylüyorum. Böyle birinin yok sağlık sigortasıymış,yok emeklilikmiş gibi dertleri olmaz,keyfekeder olur.
    G. Amet abimi, ciddiyemi aliyorsunuz gercekten?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Meshur nami, eski forumda "Mandrake'dir." Turkiyede sulalesinin seyini basmadığı yer, Ameriganyada ise, onun parmak atmadigi sehir yoktur!
    Reha abi ..
    Eve geldik çocuklar da uyumuyor sabah erkenden işimizin başına geçecez inşaallah ama mecbur önce çocukları uyutmak lazım sen daha iyi bilirsin bu işleri ...
    Müsaitsen bir şey sorucam sen en eskilerdensin METKON rumuzlu olan biri vardı bilmem hatırladın mı ?
    Hisse topiğinde yazardı ..
    Bu arada hisse.net üye olduğumdan beri başka hiçbir nick kullanmadım eski forum kapandı hep aynı nickle devam etim .
    Bu arada yaşımızda ifşa oldu iyimi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ....
    Adam olmayana , Düşman bile olmam ....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    G. Amet abimi, ciddiyemi aliyorsunuz gercekten?
    Forum gönderilerini dikkatli şekilde inceleyin.. Türkçe karakterleri kullanmamaya özen gösteriyor..

Arada bir Türkçe karakterleri kullanarak mesaj gönderiyor..

Arada bir nerede olduğunu karıştırıyor sanırım..

Alıntı Originally Posted by broker33 Yazıyı Oku
    Reha abi ..
    Eve geldik çocuklar da uyumuyor sabah erkenden işimizin başına geçecez inşaallah ama mecbur önce çocukları uyutmak lazım sen daha iyi bilirsin bu işleri ...
    Müsaitsen bir şey sorucam sen en eskilerdensin METKON rumuzlu olan biri vardı bilmem hatırladın mı ?
    Hisse topiğinde yazardı ..
    Bu arada hisse.net üye olduğumdan beri başka hiçbir nick kullanmadım eski forum kapandı hep aynı nickle devam etim .
    Bu arada yaşımızda ifşa oldu iyimi
    Forumda yazmis olan ve yazdıklarının bir degeri olan, hemen herkesi hatirlarim.

Tabiki Sn. Metkon'uda hatırlıyorum, ozel bir nedenle mi sordunuz?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 25/946 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •